bugün

lisede değil ama üniversitede tür ve türevlerinden bolca bulunanlardır. hayır duyduğum en kötü iltifat , canımı sıkmasa yazmam yani. yerim seni güzellik , bitanecik güzellik, bu ne lan.
poh poh perileridir bunlar.
türkçemize yeni iltifat sözleri kazandıran kızlardır. yaratıcıdırlar ama zorlamadırlar.
bir ismi utanmadan sıfatmış gibi kullanmaktan geri kalmazlar.
vicdansızdırlar,anarşist bile sayılabilirler.
katildirler hatta.
ama unutmamak gerek katiller de ağlar .
konuşma bittiğinde birbirlerinin ne anası kalır ne bacısı. kadınlar böyle.
birbirlerinin arkasından dedikodu terörizmine geçmeden önceki ilk level'dır.
Yapmacık ve samimiyetsizdir.
https://galeri.uludagsozl...%C4%B1n-vs-erkek-1374050/
yapmacık kızlardır. kızlar realist kimliğe en uzak, kolektif yaşama en yakın canlılardır.
arkasından maymun ırıspı diyordur.
bana da çok yapmacık gelen insanlardır. kadın da dese erkek de dese güzellik diye hitap edilmesinden haz etmiyorum.
Ciddiye almıyorum.
iğrenç.
(bkz: körler sağırlar birbirini ağırlar)
itici ve sahtedir.
sahtedir, genellemeyi sevmesem de kadınlarda görülen sahteliktir.

benzer minvalde sosyal medyaya yüklenen iki fotoğrafı kadın ve erkek cinsleri üzerinden ele alalım;

kadın - bu ne güzellik böyle, yakıyorsun maşallah ortalığı. bebek bebekkk...

erkek - bu ne lan böyle? öyle şekil durunca bir sikime mi benzediğini düşünüyorsun, yarrama benzemişsin...

hangisi daha samimi? yorum sizin.

ayrıca somut bir örnek vermem gerekirse instagram takip listemde bir tane kız var ve gözleri şaşı, her fotoğrafının altına güzelliğinden tatlılığından falan bahsediyor. ulan bu kadar sahte olmayın, kız şaşı işte. gözünün biri sana bakarken birisi gökyüzüne bakıyor, hani dikkat çeken şey şaşı gözler, ne ara nerede gördün de o güzelliği yazıyorsun?

azıcık objektif olun.
yalancı kahpelerdir. plaza şirketlerinde bol bulunur. leş ötesi varlıklar.
Rakiplerine ,yalandan moral veren kizlar..
Swh:)
içinden ''amk orospusu'' diyorlardır.
görsel
Şekerli diyeni de var. Şekerlik ne amk?
genelde güzel bulmadiklari kisilere hitap ederlermis. cirkin bir bebege ne güzel bir bebek bu diyenler gibi.
ancak birbirlerinin ardından "orospu", "kahpe" gibi ifadeler kullanırlar.

erkeklerde ise durum değişiktir. yüz yüzeyken küfürler havalarda uçuşurken ortamda olmayan biri için genelde iyi şeyler söylenir.