bugün

insanda kusma duygusu uyandirirlar.
su içmek kadar normal olan eylemdir.
sık sık denilmediği, dozajında denildiği sürece kişide sevgi pınarları oluşmasına neden olacak hitaptır. ha ama bazıları cılkını çıkarır, insanı sevgi duygusundan soğutur o başka.
aşkım aşşağı aşkım yukarı şeklindeyse , laçkalığın dibi olmuş sevgililerdir. yani hiç demesin diye bir şey yok hani sevgililer desinler tabi. ama sürekli yattım aşkım kalktım aşkım naptın aşkım taşkın aşkım falan hoş değil. *

ayrıca (bkz: amlarına koyayım onların çok ayıp ediyorlar)*
(bkz: ne diyem mahmut mu diyem) *
bırakın insanlar sevsinler birbirlerini,doyasıya da desinler aşkım diye. gün geliyor onu da diyemiyorsunuz sevdiceğinize. uzaktan, onun haberi bile olmadan sevdiğinizle kalıyorsunuz sadece.
Genellikle sevgilisi olmayan arkadaşlarının yanında körlük olsun diye söyleyen, sık sık denildi mi insanı acayip sıkan türden sevgililerdir.
klişe sevgililer.
her cümlelerinde "aşkım" kelimesi geçmezse, tartışma çıktı olarak görülen sevgililerdir, aşkım kelimesinin gereksiz olduğunu farkedememişlerdir.
Tipinizi s.kiyim afedersin.
insanı aştan soğutan hatta katil olma potansiyeli yükleyen insanlardır.
yalancı sevgili tanımına cuk diye oturur.
ne desinler amk amcoğlu mu desinler seviyorlarsa da aşkım desinler, öyle güzel mutluluk var mı lan, ben bulsam sevsem derim yani aşkım diye, ben mutluysam gerisi afedersiniz ama ya da affetmeyin lan skimde bile olmaz.
kenan doğulu gençliği.
bir de birbirlerine aşkım diyen kızlar var ki , bu gayet normal.
siktiğimin popüler kültürünün eserleridir.
(bkz: ya ne olacağıdı)
hızlı tüketimden yakında aşkları bitecektir.
Gerçekten aşıklardır yada tribünlere oynamaktadırlar.
aşkım kelimesi aşkın en rezil tabakalarına aittir. duygusuz, ruhsuz. bir doğum günü partisi, saçma sapan bir pasta ve saçma sapan alınan pahalı bir hediye o aşıklara dünyaları verir. saçma sapan bir iştir. ve birileri birilerine vurmadan da bu saçmalıktan uyanmak mümkün değildir. vurmayın lan kimseye bırakın hep aptal kalsınlar.
aşkım yerine birtanem demek daha bir içtendir.
(bkz: birbirine aşkım diyen kızlar)dan daha normallerdir.
kimi zaman çok yapmacık görünse de, kişilerin ses tonu ve söyleyiş tarzlarına bağlı olarak çok romantik ve anlamlı da olabilir.
"endüstriyel" sevgililerdir *.
ne ben dedim ne de bana dediler.biz sevmeyiz öle seyler.samimi bulmadık hiçbirzaman.sıradanlıktır.
ilkokul çocugu gibi de şımaran kişilerdir.
güncel Önemli Başlıklar