bugün

özenti, tiki, genç kızlardır bunlar. sürekli her konuşmada abi lafını kullanırlar " abii... çocuk çok tatlıııııı.." veya " abi, nasıl olur ya, bir dakika abii.." şeklinde konuşurlar, çok çirkin durur dışardan.
bunun birde 'aga'lı versiyonu vardır
teşekkür etmek istediklerinde ağızlarından çıkan kelime eyvallah olacaktır büyük ihtimalle.
vedalaşırken dudak dadağa öpüşen kızlardan daha normal kızlardır.
kıza niçin abi denilir sorusunu akla getirir hemen. bide kıza abi derken o kız "bana niçin abi diyosun demez" öyle bir durumdur işte, acayiptir.

(bkz: size abi diyebilirmiyim)
abinin yanında oğlum, lan, it gibi tabirlerini kullananları da vardır ki bakarsın bir daha bakarsın.
itici bir durum. böylelerine "kızsın sen bayansın adına cinsine yakışan nezaketi bulundurman gerekir." demek lazım.
abiyi , ağızlarını eğerek '' abeeeeeeeeeeeeeeeeeeee '' şeklinde söyleyen insanlardır .
Birbiriyle hacı, baba, ağa, hocam gibi kalıplarla konuşan erkeklerden hiçbir farkı olmayan kızlardır.
(bkz: bıyıklı kızlar)
(bkz: ağmuna goyim)
birde birbirine oğlum diyen tipler vardır ki bu daha fecidir.
sigara içen kızlar gibi eğreti duran konuşmaların sahibeleri. yakışmıyor...
genelde kaşardırlar.
bir de aga diyenleri var bunların gırtlağını sıkmak geliyor insanın içinden.
"emo" ile "tiki" modelleri birbirleriyle aşılamak lazım..Yeni modelin birbirlerine hitabı nasıl olur merak konusu gerçekten..
eeüüüfffffffff kızlarıdır.
bir de hacı derler ki...
ne kadar diye sorulduğunda bu kadar ya senin ki? sorusunu duyabileceğiniz kız grubu. ya ben korkarım eğer iki kız birbirine abi diyorsa vardır bir bildiği arada ağzından kaçırıyordur gerçeği.
(bkz: asla yalnız kalma)
en büyük dertleri diş tellerine takılan simitin susamıdır. olur öyle büyüsünler geçer.
hemcinslerine ''abi'' diye hitab ederlerken, karşı cinsten herhangi bir tanıdıklarının ( sevgili de olabilir ) kendilerine ''kızım'' şeklinde seslenmelerine / hitab etmelerine tahammül edemezler, ''ben senin kızın mıyım? ooolum!'' gibi saçma sapan bir çıkış yaparlar genelde bu tipler. küfrü ve hakaretamiz yapıdaki sözcükler de pek severler, yerli yersiz sakınmazlar koyverirler. şahsen ben pek yakıştırmam, itici durur kızlarda öyle abi'li falan ağızlar, olmaz yani! hış değil. bundan bir kaç ay önce bir arkadaşı uyarmıştım, ''ya! abi falan ne ayak be kızım, ne o öyle iri iri laflar? nezaket/ kibarlık hak getire'' şeklinde ama, o da bana ''sana ne be g.t! sokarım nezaketine; kibarca hem de!'' demesiyle ben de tövbe ettim zaten bu tarz kızlara ders vermeye.
birbirlerine "kızlar" diye hitap eden erkelerle aynı psikoloji içindedirler.
(bkz: gerizekalı kızlar)
pek çoğunun ailelerinden gizli kürtaj dramları olduğu rivayet edilir.
türk kızlarının son özentiliği. birde oğlum versiyonuda vardır fakat o pek kullanılmaz. bi kızın agzına asla yakışmayacak 2 şey vardır. 1- küfür, 2- bi kız arkadasına abi diye hitap etmesi.
güncel Önemli Başlıklar