1. 1.
  şimdi beni kıskançlıkla itham ederek kendi seviyenize çekmeye çalışacaksınız biliyorum. oysa benim niyetim var olan bir gerçeğe dikkat çekmek. aslında sevgi pıtırcığı modundan çıkıp da tarafsız bir gözle yazılanlara baksanız bana hak verebilirsiniz.

  anlıyorum sözlükte birbirini tanıyan , dışarda da görüşen insanlar var. hatta beraber soğan ekmek yiyen, aynı yatağa baş koyan, üç kuruşluk kirayı üçe bölen insanlar da vardır eminim ki. hayatınızın ne kadar tırt olduğu, ne kadar çok insan tanıdığınız beni bağlamaz. beni rahatsız eden şey sürekli birbirinizden bahsetmeniz.

  "doğum gününü kutladığım , dünyadaki varlığını daha uzun süre devam ettirmesi insan ırkı açısından elzem olan biricik yazar..."
  lan bize ne şimdi doğum gününden! neden özelden kutlamıyorsun, diğerlerini de çekip bir sinerji , bir pozitif dalga mı yaratmak amacındasın? nedir lan nedir?

  "geçen istinye park'ta karşılaştığım yazar... her zamanki gibi bir telaş ... "
  lan bu ne be? bunun üçüncü kişiler için ne önemi var sorarım size? roman başlangıcı mı bu , nedir bu?

  "şu an derin düşünceler içerisinde debelenen, belirsizliğin karartısının konformist yaptığı..."
  yazarın ruh durumunu , o an aklından geçen düşünceleri bilmek ne kazandıracak bize? oldu olacak "dün çıkma teklifi karşılık bulmamış , bugün porno indirip entry girerek dünyadan intikamını alan..." falan da yazın. bize ne ha , bize ne?

  hakikaten de önüne geçilmesi gereken bir kirlilik bu. sözlükte entry girmek için uygun koşulların sağlanmasını zorlaştırıyor . hem bilgi kirliliğine neden oluyor hem de sinir bozuyor. birbirinize olan sevginizi, özel isteklerinizi, temennileriniz özelden halletseniz daha hoş olmaz mı canlarım?
  6 -1 ... umbertobaggio