bugün

(bkz: bornova anadolu lisesi)
(bkz: izmir atatürk lisesi)

ezeli rekabet ebedi dostluk..
Kadıköy Anadolu lisesi - Saint Joseph.
liselere örnek verecek olursak: tarsus amerikan koleji ve abdülkerim bengi anadolu lisesi iyi ornek olabilir.
uludağ üniversitesi
itü üniversitesi
Ekşi üniversitesi.
(bkz: ankara üniversitesi)
(bkz: gazi üniversitesi)
(bkz: maltepe anadolu lisesi)
(bkz: hasan şadoğlu lisesi)

not: zamanında sizi hiç sevmezdik şadoğlu'lular. hala sevmiyorlarmış haberiniz olsun. bu arada kızlarınız da çok çirkin la sizin. 3-5 güzel kız alın şu okula. ben lisedeyken de çirkindi, bitti kaç yıl geçti hala çirkin. ayıp.
galatasaray ve darüşşafaka ah bunlar yok mu bunlar.
maltepe askeri lisesi-kuleli askeri lisesi.

sen hiç bin kişinin kavga ettiğini gördün mü sözlük? ben gördüm.
ERTUĞRULGAZi ANADOLU LiSESi - OSMANGAZi LiSESi.
pınarhisar anadolu lisesi vs vize anadolu lisesi. eskiden öyleydi hala öyle mi bilemem.
akpınar ilköğretim okulu-pilot sanayi ilköğretim okulu`
`
ilköğretim deyip geçmemek gerek, kavga sırasında kızlar birer assassin'e dönüşebiliyorlar.
Odtü- itü - Ytü
sevgi içimizde.
birbirine husumet besleyen, öğrencileri maçlarda olsun sokak aralarında olsun kavga eden okullardır.

o değil de başlığa girerken ilkokuldaki okullararası kavgalar geldi aklıma.(tabi şimdiki gibi itişip evlere gidilmiyordu o zamanlarda. 14 yaşında çocuk silahla geliyordu lan.*) dedim "yazayım ben o günlerden kalan 3-5 anı, orijinal olur". meğersem babamın en akıllı evladı ben değilmişim.
namık kemal ilköğretim okulu*-okçu musa ilköğretim okulu.

ilkokuldayız,kaçıncı sınıf hatırlamıyorum ama ya 3 ya da 4, okullar arası voleybol maçı var. okçu musa iöo'ndan gelen öğrenciler ve bizim okuldakiler birbirlerine 'okçu musa evine spor senin neyine' tandanslı tezahüratlarla sataşıyor. ulan sanırsın oxford-cambridge kürek yarışı.
harvard - yale
mit - caltech
Uchicago - northwestern
ankara üniversitesi-gazi...
fatih fen- hoca ahmet yesevi lisesi.
saint-joseph ve kadiköy anadolu sürekli kavga ederler. sürekli !
istanbul erkek lisesi - cağaloğlu anadolu lisesi.
lefke avrupa üniversitesi - girne amerikan üniversitesi.
gazi-ankara.
denizli türk eğitim vakfı anadolu lisesi-denizli servergazi fen lisesi. denizli'nin ezeli rekabeti.*
odtu-tum universiteler.
. bakırköy kız meslek lisesi
bakırköy imam hatip lisesi

istisnasız her hafta, okul cıkısı müsabakaları yapılır, kartaltepe parkında fight clubumsü bi aktivite düzenlenir, kızlar toplu tırmalama ve yolma yarısına girerlerdi. belki de hala öyledir. kendilerinin oxford ve cambridge den esinlendiklerinin sanıyoruz.

(bkz: bir kültürel faaliyet olarak dövüş)