bugün

sessiz savaş olarak başlayıp,soğuk savaşa dönen ve sonra sıcak savaşla noktalanan izlenesi durum.
(bkz: kavga ederken kizlarin sac cekmesi)
bayanların fıtratıdır. vazgeçilemeyecek bir özelliktir.... psikolojik savasların baslamasına sebebiyet verir.
(bkz: ya o ya ben)
kızlar için çok büyük sorundur fakat bir erkek için keyif kaynağıdır.
Ortamda dikkatleri üzerine çektiği için çekilemeyen kızdır.çünkü tüm yakışıklı erkekleri o kapıyordur,dikkatleri o üzerine çekiyordur vs. sinir bozucu bir durumdur. (bkz: bi siktir git)
birbirini çekemezlerse , başkalarıyla birbirini çekiştirirler!
genelde bu tip kizlari birbirlerinin popolarina bakarken gorebilirsiniz.
aynı kişiye aşık olan kızların içinde bulundugu durum.
bir süre sonra sadece biri diğerini çekemicektir,o kişi de asıl erkeğe kavuşamayandır.
aynı ortamda içlerinden birinin parasının bitmesi durumunda birbirine ısmarlama yapmaları söz konusu olmayan hatunlardır.
(bkz: iğrenç espriler)
(bkz: lafı götünden anlamak)
güçsüz kızlardır..body building yap da gel demek lazım gelir..*
sadece kızlar için değil,dişi grubunun tümünü içine alabilecek bir gündem* maddesidir.birbirini çekemeyen erkeklerden* daha fazla zararlı olabilecek insan türü.
(bkz: bayanların komplo teorileri)
(bkz: azmettirici kadınlar)
bir ortama girmek için ordan bir kızı gözlerine kestirip ona yapmadıkları yılışıklık kalmayıp sonradan onun suratına bakmayan ortamdaki yakışıklıya çalışan kendini zeki zanneden kız türüdür.iş yaşantısında ise yöneticilerin yanında rakibesinin hatalarını sesli bir şekilde dile getiren canım cicim diip arkadan kulis yapan melek yüzlü şeytanlardır.
aslında birbirlerine'canım'diye hitap etmelerine rağmen içten bir kıskançlık duyan kızlardır rol yapma kabiliyetleri yüksektir.
muhtemelen girdikleri ortamda fazla samimi davranislar sergileyen ancak birbirlerinin ardindan cok feci kulis yapan kizlardir, ortamdaki insanlar da genellikle teke tek konusmalarda iki tarafi da hakli goruyormus gibi davranip sonrasinda geyik malzemesi olarak kullanirlar bu tipleri
"sacini basini yolarim" moduna kolaylikla girebilecek kizlar.
genelde bu iki kız benden hoşlanır da ondan böyle bir durumda bulurlar kendilerini
eğildiklerinde ortaya çıkan sanat eseri birbirinden farklı görünmeyecek olan kızlardır. birbirlerinin eksi yönlerini birbirlerinin yüzüne sinsice ya da arkasından ya da açık bir dille ifade eden kızlardır.
*
farkında olmadan sürüden ayrılmış kızlardır. kurtlar pusudadır.
Ortalarında mutlaka ben yada benim gibi birinin olduğu kızlardır. Kavgayı sonlandırmak için hep şöyle derim: tamam kızlaar benim için kavga etmenize gerek yok, hepinize yeterim.