bugün

yahu bunlar zavallı.
Yarım saate ikisi de 2 ay çaylak yazarlardır.
Ya totonok abi haklı.
Uplamayin başlığı modlar görecek çaylak olacaklar sonra.
Hadi uplamayin ama...
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)
Ben anlamıyorum birader. Bu farketmez krds frktmz denen yavşak, sözlüğün te mına koyuyor. Hala sözlükte. Bu adam daha ne yapmali silik yemek icin biraderim.. harbiden inanamıyorum.
Tam leş, kokuşmuş sözlüğe yakışır şekilde. Şaşırtmayan yazarlardır.
dinime söven Müslüman olsanın vücut bulmuş şeklinin karşımıza çıkması durumudur.

akşam akşam güldürdü beni yaşlı amça...
Baş ağrıtır. Hiç cevap verilmemesi elzemdir. Kardeşim madem ters gittiniz bunu ya moda şikayet edin (gerçi ilgilenmiyorlar ama) ya da cevap vermeyin donuza çekin kalsın orada. Karısından, anasından ne istiyorsunuz.
Çok kibarlarmış ayrıca dostlar, ne diyelim Allah muhabbetinizi arttırsın.
bu şey değil mi ya ? Yeni atanmış ahlak bekçisi dedirten yazarlardır. Öyle tabi.
frktmz krds frktmz allah belanı versin ne biçim insansın sen.
Küfür sahibine aittir. Cevap vermiyorsak çıktığı yere ait olduğu için vermiyoruz.
Küfüre küfürle karşılık vermek acizliktir. Aciz insan küfür eder.

Her ağzı bozukla muhatap olsak ooohooooo. Cevap verme kendini sevsin.
insan olamayan iki musvettenin birbir valideleriyle cima etme arzulariyla girilen ayipli etryciklerdir.
O degil da gotten hamile kalmak ne lan? Buna cok guldum. Hakkatten cok guldum. Puahah.
olmamış kabul edilip unutulması gerekendir. yakışmaz buralara.
Burda 3 dünya savaşı başlamış ama bizim haberimiz yok.
e diyoruz ya sözlük seviyesiz adam dolu diye.gerçi bahsi geçen şahıslar trolün önde gideni, özellikle frktmz tipleği. çok kere topuzun ayarını o kaçırıyo...

yani bana kalsa ben bu adamları ilk 20-30 entrylerinden sonra süresiz sözlükten şutlardım, böyle şeyler de hiç olmazdı.

ulusözlüğün böyle şeylere mecra olmasının sebebi sonuçta bu şahısların yazmalarına izin verilmeleri.

almanlar "g.t deliğinden b.ktan başka bişey çıkmaz, o onun için yapılmış" derler.

işbu yazarlardan da o yazdıkları seviyenin üstünde şeyler çıkmıyo, hiç çıkmadı ve hala yazmaya devam ediyolar.

bana da sorsan, esas hata orada.
böyle asalakları görmek canımı sıkıyor.