1. 1.
  şöyle bakıyorum da siyasetten, spora, sanattan, pentatlona kadar her konuda birbirimizle tartışmayı o kadar çok seviyoruz ki. ama bir yandan da içimizde yatan bir kedi var, birbirimizi de çok seviyoz.
  4 ... drdolantin
 2. 2.
  Oooo en sevdiğim ...
  1 ... hissiyatsiz
 3. 3.
  %80 falan.
  1 ... bazen sadece neden
 4. 4.
  Ben sevmiyorum.

  Asta, non verba.
  1 ... alpertunna
 5. 5.
  Tez antitez ve sentez durumu. Monologlar bir gelişim sağlamaz. ne zamanki diyalog oldu tartışma oldu orada gelişim olur.
  2 ... kafam duman
 6. 6.
  Ne sevicek birbirimizi seviyoruz demiş günün sonunda.bu ülkede insanlar birbirini sevmez, döver söver köpek muamelesi yapar. Trafikte bağırır karısını döver fotoğrafını paylaşana ergen der 24 saat stalk yapar. Anlayamadınız mı daha bu ülkede yarıdan fazlasında kronik şekilde aşağılık kompleksi var, başarılı insanı takdir etmek yoktur. Kendinden az fazla kazansın bok püsürdür. Kadın ona bakmadıysa kaşardır. Baba ve anne insanların başına beladır, saygı göstermezler. Trafikte yanlışlıkla bi kaza olsun kadın erkek demeden seni oracıkta linç ederler. Bu ülkede insanlar daha cenin, insan olmaları için daha 1000 yıl falan gerekli belki de daha fazla. A space odssey filmi öyle güzel özetlemiştir ki insanları. Çok şey çıkarabilirsiniz oradan.
  2 -2 ... glorrysun