bugün

bazı şeylerin sonuna geldiğimi ve her şeyin tıkandığını düşünüyorum, beni tanıyanlar bilir net insanımdır şaka yapmam.

evde iki tane full sinek ilacı var onları seçtim, bir sinek kadar değersiz hissettiğim için aklıma o geldi 3-4 saat sonra herkes uyuyacak ben daha derin uyuyacağım, bir gün aklıma gelmezdi celladım olacağım, kalbini kırdıklarımdan ne bileyim sadece beni affetmelerini dilerim şu an.

en azından bugünlük hepinizden büyüğüm, çünkü hepinizden erken öleceğim bunu da mazur görün.
şu an hayatım film şeridi gibi gözümün önünden geçiyor, nedense sadece mutlu şeyleri hatırlıyorum, ama nedense hiçbirinin anlamı yok.

kendinize iyi bakın lan.
görsel
yani tebrik ederim intiharı düşüne düşüne kendini buraya kadar getirdin şuanda sen başlangıçtaki seni yendin başlangıçtaki sen şuanda ölmek istemiyor şiddetli bir ümitsizlik içinde ve bir mucize bekliyor bir insanı öldüreceksin ve bununla gurur duyuyorsun yazık.
görsel
trollse eyvallahta, değilse yarın hepimiz mansetlerdeyiz.
Her neyden pişmanlık duyuyorsan yahut mutsuzsan Bunları hayatından çıkar. Hayat bunlar için heba edilecek kadar değersiz değil.
bazı şeylerin sonuna gelmek herşeyin sonuna gelmek demek değildir.

derin düşün, umutsuz olma.
aklıma Mehmet Pişkin'in çektiği vidyo geldi ve bir kez daha üzüldüm. böyle şeyler şakaya gelmez, yapmayın gözünüzü seveyim.
(bkz: Sikerim bak düzgün dur)
2 şişe sinek ilacı yetmez zannımca...
Dünyaya gelen her insan çok ama çok şanslıdır. Umutsuzluk ise en azılı düşman. Vazgeçmeden yaşamalı insan. en zor olanı tecrübe etmek seni çoğaltır. Bunu yazan ben, öyle büyük bir sınavın içinde öylesi boyumdan büyük kaygıların ve kasvetin içindeyim anlatamam. Lakin önümüz yaz aç pencerini baharın kokusu dolsun. Koca kışın üstünü örttüğü hanımelinin hayata tutunuşuna şahitlik et.
Ilgi orospusu. Eger ciddiyse bu olume gulerim ben.
inşallah kemalistsindir dedirtti.
intihar etmeniz bile saçmalık !
adam intihar edeceğim diyor ne kadar aptal varsa altına gereksiz yorum yapmaya geliyor. ulan şaka bile yapıyor olsa insan hayatı bu kadar anlamsız gibi yorum yapılmamalı. çok yazık. buraya konu açan arkadaşa gelecek olursak, kardeşim yapma! emin ol değmez. sen sadece yaşayacağın iyi veya kötü günleri kendi ellerinden almaktan daha fazlasını yapmış olmayacaksın. durumunu bilmiyorum ama ne kadar kötü olursan ol, unutma mutlaka bir ışık vardır en karanlık gece de bile. eğer bu gerçekse ve konuşacak birini istersen özelden mesaj at dertleşelim.
Yerini söylede ambulans falan yollayalım.
http://img04.deviantart.n...y_myjavier007-d6rbrll.png
Hayatin tadını çıkartmayı bilmeyen insan işidir.

Geçende birisi kalktı;

Ikizler burcu bir kadınla mesajlaşırsam vazgeçerim

Geyiği yaptı amk.

O nedenle diyeceğim şudur

Ölen ölür kalan sağlar bizimdir
Dört kolluya binmek için kendi biletini kesmek.
Manchester'da bu kadar ölmek istemeyen ama ölen insan varken çok saçma bir davranış. Hayat şımarıklığın var sanırım, ihtiyacın olan tek şey temiz bir sopa, hem de en seriye bağlanmışından.

Adam daha spreyleri sıkmamış, 'hayatım film şeridi gibi gözlerimin önünden geçiyor' diyor. Olm, önce spreyi sıkıcan. Sen filmi seyrederken hoop tahtalı!

Öte tarafa kendin gittin emme, bu tarafa orduyla bile gelemen. Haydi, bıktım sizden amk!
dikkatli ol..
ölürsen hiçbir şansın olmayacak ama yaşarsan her zaman bir şansın vardır. çoğu insan intihar eylemine giriştiğinde pişman oluyor. şuanda olduğundan daha da pişman olacaksın ve bu sefer geri almak için minicik bir şansın bile olmayacak. intihar etmek dışında her şey denemeye değerdir bir insan tüm varlık enerjisine son verme kararı almışsa. mesela riskli olan tüm işleri yapabilirsin ne de olsa ölmek işine gelir. hiç denemediğin çılgınca şeyleri deneyebilirsin. gidip kendini terörist kampında patlatabilirsin daha yararlı bir ölüm için.
tabii son söylediklerimi unut sadece biraz daha zaman vermeyi dene kendine, sevdiklerine, seni sevenlere, hayatına..
intihar edecek adam oraya buraya yazıp da nasihat beklemez. Delikanlı gibi öldürür kendini.
Ölen ölür kalan sağlar bizimdir.
iyi yolculuklar dileriz.
Acaba etti mi?Merak edilen sorunsal.
umurum dahi olmayan durum.

bana ne senden, kimseden, öleceksen öl ne yapıyım.