bugün

size değil bir başkasına aşık olan kızdır.
+mmhmhhmhmmsh
-ühühü
+noldu neden ağlıyorsun şimdi?
-sözlükte başlık açmışlar öpüşürken ağlamam gerek
+sevişelim mi?
-olur
veda eden ve ya uzun bir bekleyişin ardından kavuşan kızdır.
ruhi bulanım geçiren depresif ve tehlikeli kişidir hemen olay yerinden uzaklaşılmasını gerektirir.
belki de iyi öpülmemiş kızdır.
içindeki huzursuzluğu içindeki son bir kaç damla masumiyetle dışa döken kızdır.
(bkz: hem ağlarım hem giderim)
errör vermiştir.
aslında öpüşmek istemez, fakat kendini zorunda hisseder. *
ilk defa öpüşen, bu sebeple kukusundaki sulanmanın hat safhada olmasından dolayı kendisinden korkmuştur ve ondan ağlardır.
kesinlikle öpüştüğü adam sevdiği adam değildir.

dudaklarında değil belki ama aklın da kesinlikle "o" vardır. onun öpüşü gibi olmasını ister. ama nafile!
o gelmeyecektir.. ve aklına o günler gelir.. ağlamaya başlar..

sonrasında ise, pılısını pırtısını toplayıp evden ayrılmak, bir daha asla o eve de adama da dönmemek olacaktır. hata yaptığını farkeder. daha "onu" unutamadan başkasının öpmesine izin verdiği için kendini lanetler..
azcık ziksen ölür o kız.
ağlıyorsa hiç acımayacaksın büyük ihtimal yalandır. test edilmiş kanıtlanmıştır.*
hemen ayrılacağım kız tipi. öpülünce ağlıyorsa gecenin devamında kriz geçirir böyle kızla vakit kaybetmeye gerek yok tabi her şeyi sex olarak görmüyorsan ilişkiye devam edersin.
öpüştüğü erkeği sevmeyen , başkasına aşık olan kızdır kendi içinden ihanet ettiğini düşünmüştür. aşık olduğu diğer malum şahıs bu olaydan bihaber olmakla birlikte kızın ne yapıp ettiğiyle de ilgilenmiyordur.
bu arada kız isteyerek öpüşmemiştir büyük ihtimalle sevgilisinin aşırı istekli halinden dolayıdır. olay sonrası bak gördün mü ağlıyorum işte istemıyordum ben düşüncesini de iyi bi şekilde belirtmiş olur. ergen gençlerde sıkça görülür.