bugün

zall arıza yapıyor gerçi aklınıza her gelen için başlık açmayun deyu. napayım lan durunamıyorum bazen, meslek hastalığı bu.

hem bazen koca bi çılgın olmak istiyorum, ntv muhabiri gibi, üretim cini gibi. başlığa gel laaan!

bu iki -isim tamlaması mıdır neyse işte- söz öbeneeee uyuz oluyorum. bunlarla ehliyet sınavından başka bi yerde karşılaşamazsın. bugüne kadar "lan salih biraz dikkat aga burası meskun mahal" diyen bi zatı şahane görmedim.

ya da ""ercüment hassiktir lan hemzemin geçite baksana olm" diyen bi tabiatını sktimini de görmedim.

neden bu kadar küfürlü konuşuyorum? sinirliyim abicim. bugünden itibaren türkçemizi daha duru bi hale sokma kararı aldık ben ve arkadaşlarım. arkadaşlarım derken, ntv muhabiri, üretim cini falan. sağlam bi ekibiz yani.

ha bi de şey var ropdöşambır. hayatımda bi kere giymek nasip olmadı mnskym. bırak giymeyi nası pis bi cemiyette yaşıyosam bu kelime, arkadaşlarla aramda telaffuz edilmedi bile. gerçi askerdeyken bunu kullanan bi arkadaşım vardı. sabahın altı buçuğunda kalkar ropdöşambırını giyer sade bi kahve içerdi. daha sonra bi cinnet anımda kendisini skip öldürdüm. askeri savcılık süreci falan. psikopat ayağına yattım kurtuldum. askerde psikopat ayağına yatıcan zaten aga.

o halde yeni başlığım: biraz meskun mahal biraz hemzemin geçit hatta ropdöşambır!
güncel Önemli Başlıklar