bugün

yazarın kendi başlığını kendisinin açması her ne kadar sevimsiz olsa da dayanamayıp kendi başlığımı açmış bulunuyorum. troll değilim. * hoşgeldim. herkese selamlar.
Lan neren troll değil? Nickin her şeyi açıklıyor.

Hoş gelip gelmediği zamanla anlaşılacak yazar.
hoşgelmiş yazar.

nickini neyi düşünerek seçtiği benim açımdan zerre önemli değil. hatta düşünmemek en iyisi.
Kusursuz bir gereksizlik örneği sergileyen yazar. Donuz listeme ekledim. Hayrını görsün.
kusursuz bir gereksizlik örneği sergileyen yazar. donuz listeme ekledim. hayrını görsün.
ayrıca türkçesi de zayıf. doğrusu "birazda elinle yapsana" olmalı. bağlaç olan de ve bağlaç olan da ve yine bağlaç olan di, ha yine bağlaç olan do bitişik yazılır. böyle tipler şu güzide duran sözlükte yazar nasıl olabilir ki? domuz listeme ekledim.
"De" doğru kullanılmıştır. Gerisi ikiniz arasında...
"de" doğru kullanılmış. gerisi ikimizin arasında.
"ayrıca bağlaç olan de ayrı yazılır ek olan de bitişik yazılır bir yanlışı düzeltelim." demişler.
yine bir sürü yanlış bilgiler.

adı üstünde bağlaç olan -de bağlaç olduğu için kelimeye bağlanır. yani pisişik yazılır. ek olan de, zaten ek olduğu için, ek olan şeyler ayrı yazılır. çünkü ek yani adı üstünde. zaten yazarımız da espri olsun diye nickini yanlış yazmış, ironi yapmış. bunu anlamayan adamların olması çok kötü.
Yine vıcık vıcık kankacılık akıyor sözlükten.

Gereksiz bir yazar tanesi. Kankilopuyla birlikte donuz listesine.

edit: sen iste yeter. Eklendin.
Çekim eki(bulunma) halinde bulunan -de -da ekleri haricindeki tüm de, da lar ayrı yazılır. Gerisi ikiniz aranızda.
odeyyuz adam gece sözlükte atomu parçalıyordu. donuza aldı beni ve kankamı. hasssiktir ya. donuzdan çıkarır inşallah, karton bardakla nescafe götürelim affetsin bizi, atomu parçalamaya devam etsin. kontstrashasyonunu bozduk adamın. vıcık vıcık babam afedersin.

çeki meki halinde bulunan -de -da ekleri haricinde tüm -de da- lar ayrı yazılır. ben karıştırmışım. beyinkun da kçısına teşekkürler.
Gerisi ikiniz arasında.
bissürü pucca ve zeki kayahan coşkun kitabı okudum. diyebilirim ki, çoğu bağlacı hepinizden iyi yazarım. yaaa hayatında bir pucca kitabı okumamış insanlar ombudsman kesilmiş amk. teoman'ın son kitabını da okudum. bu da size kitap olsun. kapak olsun ne boksa.
" biraz da " doğru yazılmış.
Bana de nin yazımı doğru gibi geldi, yanlış diyenler neye göre yanlış diyor.
kimse tanımıyor ama nickimi değiştirmiş bulunuyorum.

(bkz: lets write2)