bugün

hayır efendim olay şöyle
-Öncelikle içindekiler: arpa, su, şerbetçi otu, maya
-çiftçi arpayı üretecek zarar mı etsin sağolsun büyüklerimiz arpa fiyatlarını sürekli artırıyorlar
-Binealeyh türkiyenin su problemi vardır çünkü türkiyenin okyanusa kıyısı yoktur
-önce şerbetçiyi bulacaksın sonra rica minnet ot isteyeceksin o da iyi günündeyse verecek
-arpayı bulduk suyu koyduk şerbetçiyi kandırdık da bu maya sürahinin içinde olmayacak büyük makinelere ihtiyaç var gelişmekte olan bir ülkede sürekli geliştirilmeye mahkum makineler alınması gerek kolay mı?
--- efendim bira 5 tl olmuş dua edin 5 tl ye seneye 6 tl olunca görüşmek üzere iyi içmeler.
Millete fellik fellik boğma rakı arattiracak olay.

(bkz: kimsenin hayat tarzına müdahele etmedik)
Alkol kalkinca herseyin duzelecegini sanan zihniyetten kaynaklanir. oysaki g*tuyle icen icin 1 tanesi bile yeterlidir.
akıllara zam mı geldi sorusunu getiren önermedir.
gittikçe artan bira fiyatlarının cep yakması durumudur.
'4ü 20tl 3 kişi 60tl buna bu para verilmez' deyip 3 kişi bir araya gelip bi üçlü almaya karar verdiren durumdur. insanları uyarıcı maddelere itebilir. Yada iyi ihtimalde alkol alışkanlığından vazgeçirtebilir.
kasıtlı yapılan şey.

cidden 2 tl'lik bira ki ben 1, 75 falanken hatırlıyorum.
antalya club inferoda 33lüğü 20 liradır. Adamın götünden kan alıp yollarlar.
Vlad ulkesindeki aclik sorununu ortadan kaldirmak icin ac ve evsiz insanlari yaktiriyordu. Aynisi iste. Kafa olarak farki yok.
içki kültürü olanların umrunda olmayacağı durummuş.

Böyle elit görünmeye çalışan şerefsiz göt oğlanları insanı şiddete meyilli hale getirir. amına koyduğumun elitist gavatları.
fakir fukurayı uyuşturucu baronlarının kucağına oturtmaktan başka bir bok değildir. zira gidin fakir fukara mahallelere, akşamları tutuşuyor tüm köşe bucak zehirle.
bir efes 50 cllik biranın maliyeti vergisiz 30-35 kr iken fahiş vergilerle 5 tlye dayanması skandaldır. otomobillerden alınan ötv, mtv gibi skandallar gibi. oh olsun kafası sizi sömürenlerden başka kimseye fayda getirmez beyler ayık olun.
Bokunu çıkarmaktır..

(bkz: Türkiyede yaşamak)
görükle adı markette kırmızı tuborg 4.50 tl'dir. Ancak 4.75 - 5.00 hatta abartıp 5.25 e satan ibneler bile var. Görükle ahalisine duyurulur. Adı markette kırmızı tuborg 4.50 liradır.
almanya'da 6 tanesi 4 avro olan biradır. mesela krombacher since 1803.
yobaz zihniyetin karşı olduğu herşeyin fiyatının artmasından alkolünde nasibini almasıdır.

zengin bir aileden gelen anaokul öğrencisi rahatlıkla alıp deneyebilir o yüzden reçete ile satılmalı ve 50lik bira 200tl olmalıdır. (!) *
oh olsuncu piçler yüzünden 5 tl olmuştur. inşallah sizin de pirincinize zam gelir maklube yapamazsınız piçler.
yakıtın her türlüsü 5 lira demektir.
üç öğrenciye yeter.
bira bulamayanları çiğ köfteye yönlendiren zam.
an itibariyle gerçekleşmiştir. 50 cl ayran neden 50 kuruş diye sormazlar mı ey orospu çocukları? umarım pirince ve süte %500 zam gelir de götünüze girer.
gezi parkı olaylarıyla kanıtlanmış durumdur: http://galeri.uludagsozlu...A7ki-tezgah%C4%B1-459064/
alkole yapılan vergilendirmelerin tamamen ideolojik olması sebebiyledir.
Ben hep 100 liralık viski içtiğim için beni etkilemeye durum.
Bundan 7 sene evvel isyan ediyorduk 5 tl olmasına.. Ne hale geldi ülke vay amk ya.