bugün

sözlük erkeklerinin cinsel organlarına pırt yapabileceğini sanan yazar.
balıkçı oldugunu düşündügüm yazarımsı.

mustafa kemal atatürk'e musti diyerek samimiyetin sınırlarını zorlamış iks. atatürk tabusu muhabbeti falan da yapar bu şimdi. seni farklıı...
kardeşim kadar sevdiğim yatak arkadaşım.

ama ingilizcesini yazayım daha havalı olsun değil mi?

(bkz: fuck baddy)
girdiği entrylere baktığınızda göreceğiniz üzere. dünya üzerindeki hiç bir dişi insanı, insan olarak görmeyen yazarovictir. bu kendini bilmezliği acaba "ileri abazan oluşundan mı kaynaklanıyor?" sorusunu sormadan edemeyeceğim.
buram buram kalitesizlik kokan entry'leriyle dikkat çekmiş yazarcık.

çaylaktır. böyle devam ederse sözlük hayatı da kısadır.

ciddiye alınmayası bir troll'dür kendisi.

trash entry'lerinden birisine örnek; (bkz: #4612150)
#4622585 nolu entrysi ile yarıp atmış yazar. ben kadınları aşağılama kısmına hiç değinmeyecem zira o konuda kepçeyle ayarı yemiştir. yalnızca ifadeye dikkat sanki ayet yazıyor beyfendi;

--spoiler--
şüphesiz ki allah onları erkeklere ibadet etsin diye yarattı.
--spoiler--

erkeklere ibadet etsin diye, oha çüş derler adama. konuyla alakalı bir bkzyi vermeden geçemeyeceğim...

(bkz: bilmiyorsan sus adam sansinlar)
süper yazar.
#4622585 nolu entariyi okuyunca acaba geçmişinde ensest kötü anılar mı * barındırmakta diye düşünmekten kendinizi alamayacağınız sözlük yazarıdır.
yepisyeni troll.

(bkz: neden geldin gelmeseydin) *
(bkz: attığın çamur olayım) *
(bkz: naptın sen koçum)
http://www.itusozluk.com/...php/yaran+duyurular/53914
üşüdüm.
kız olsa kesin şeytan olurdu.
(bkz: seytanin kadin olmasi)
son girdiği entry lerden anladığımıza göre bir kadından fena halde kazık yemiş yazar.
(bkz: bu da gelir bu da geçer)
* yandaş medya ile hareket eden yazardır. gerçekler değildir gülüm senin naçiz düşüncelerindir. (#4612537)
kendisine öngaryıgla yaklaşılmaması gereken yazardır. hele bi otursun soluklansın, sonra öldürürsünüz.
buyuk ıhtımalle kendı nıckının altına entry gıren yazarla kendı nıckıne özel baslık acan yazar arasında buyuk fark oldugunu düsünen ya da bızzat kendısını asagılamak ıcın entry gıren yazar. buyuk ıhtımalle duzenlı olarak ıcınde bulundugumuz baslıgı kontrol edıp hakkında yazılanlara bakıyor ve kotu ıcerıklılerı eksılıyordur.

itü sözlük'te uçurulduktan sonra, aynı entryler ile ulu sözlük'te neler yapabileceğini kestirmeye çalışan bir yazar. gibi geliyor bana.

yavaş yavaş taşıyor bakalım entrylerini. bakalım nerede infilak edecek.
fake olmasından şüphelenilen yazar(!)...
sözlük yazarıdır.

bıraktığını iddaa ettiği iz kötü. başka bir şey demiyorum.
girdiği entrylerle kalitesizliğini göstermiş altıncı nesil şeysi.
yenilerden yazardır. hoşlar gelmiş sefalar getirmiştir.
güncel Önemli Başlıklar