bugün

Hele bir de kürt ise tadından yenmeyendir.. kaslı kollarıyla birasını tutup devrim türküleri söyler..

görsel

Dini cumalar..
Kürt pilsen.
Olmayan çekiciliktir.
Bi de gider orada burada şişesini paylaşır bu hırbo.
Al şişeyi neyse..
Hadi gittim.
bana göre olmayan çekiciliktir. birinci sırada aile babası olabilecek kapasiteli erkek çekiciliği var onu da takip eden iyi araba kullanan erkek çekiciliği var sonrası şerefli üçüncülükler işte.
o kadar alkol içersen genellikle içenin çekilerek götürüldüğü bir çekici olmayan çekiciliktir!
kendini havalı sanan keko.
aynen amk, meyhane de 20 erkek içerken çok çekici oluyoruz.
eğer bi oturuşta 8-10 tane içip hala muhabbeti çekilebilen hatta tatlanan sınırlardaysa gayet tabi var olan çekiciliktir.

bira seçimi de önemli, tombul tırcı birası efes içiyorsa olmaz o iş.
öyle bir şey mi var Allah Allah.
Boyle diye diye alkolik ettiniz beni.

- biraz daha kaju alir misin? Janim. Duzlu fistik.
Filmlerde dizilerde bira içen ve sadece Şişeden içen cool erkek diye sunulan adamlar var.

Adamlar bizim ramazanda kola içtiğimiz kadar rutin bira tükettiği için bütün rol model karakterleri kurgularken muhakkak eline bir şişe bira veriyorlar.

Eskiden sigara böyleydi ama adamlar ciddi mücadele ediyor bununla. Eski filmlerde yani doksanların filmlerinde herkes baca gibi sigara içerken yeni filmlerde en looser dediğimiz karakterler bile neredeyse sigara içmiyor.
Valla yoktur öyle bi çekicilik, iticilik de yoktur..şahsen tadına bsyıldığımdan,iş yorgunluğumu stresimi feci şekilde aldığındam dolayı yazın her gün 1 2tane içerim mesai çıkışı.. Bunu şekilcilik olarak görmem, görülmemesi de lazım, en ucuz içkilerin birinin ne çekiciliği olacak..kola gibi, için içirin