bugün

rakiyi hic icemeyecek kişidir.
bukowskiyi hiç bir zaman anlayamayacak insandır.
bira içemeyen insan yoktur ağzının tadını bilen insan vardır.
böblerikleri bir kez olsun temizlenmemiş insandır. olaya neden iyi taraflı bakamayız.
carlsbergi denememiş insandır.
Dindardır.
Hiç bir alkol türünü denememiş insandır. Aha burada bir tane var. Dinle falan alakası yok, bir yudum bile almadım.
çok şey kaçıran insandır.
Benimdir. tadı tamamen içkiye hakarettir.
hayatında hiç hangover olamayacak kişidir.
Carlsberg i denememesi gereken insandır da ayrıca.Bir bira,ancak bu kadar kötü olabilir.
adına üzüldüğüm insandır. bir çok çeşit aroması olan içkiyi nasıl olur da sevemezsin?
benim alkol alamayan bir arkadaşım var. dünyayı yer içer ama alkol alamıyor. bazı kişisi de böyle işte.
dilerdim midem alamasın alkolü de bırakayım.
10 yıldır haftanın rahat 4 gününü hangover geçiren bir alkolik olarak kıskandıgım adamdır. Keşke ikimizde ağzımızla içsek sözlük..
Bira içmeyen insan daha önce tadına bakmamış olan insandır. En az 3 defa içerse alışkanlık yapar canı ister sürekli.
bira içenler, bira içmeyenlere neden farklı gözle bakar anlamış değilim. Bira dediğiniz arpa suyudur. Ama içinde alkol varsa bu dinen yasaklanmış olur. buna rağmen isteyen içiyor isteyen içmiyor. suudi Arabistan'da alkolsüz bira var. arpayı suya koy ve kaynat. sonra biraz tatlandırıcı biraz glükoz ,sakkaroz, biraz da renklendirici al sana oldu helal bira. umreye giderken görmüştüm. çok acayibime gitmişti. sonra anladım zero alcol imişler. velhasıli kelam bira içmek adam olmak için şart değil.
Eğer içki içseydim kesin kırmızı şarap ve viski.
Diğerleri leştir tırcı mısınız olum siz ?
Bi cacık olmayacak insandır.
birasını bana verebilir.
viski içsin hem daha iyi.
güncel Önemli Başlıklar