1. 1.
  ironi...
  yalnızca ironi...

  ama şaşırmam, kızamam kendisine, böyle bir toplumda yaşadığı için. kızların namusunu bacak aralarında arayan gerzekler, kadını ezmiş, sömürmüş, hor görmüş, baskıyla örtmüş embesiller oldukça haklıdır bu kız. türbanının altına bikinisini giyip güneşlense de haklıdır, türbanla fahişelik yapsa da haklıdır.

  böyle bir görüntüyü gizlice çekip, bir de yanına "Türbanlı kızımız herkesin içinde çekinmeden birasını yudumluyor. Afiyet olsun kızımıza... " yazan it herifler oldukça bu ülkede bu kız sonuna kadar haklıdır. sana ne ulan, sana ne. ister türbanla bira içer, ister türbanla sâkilik yapar sana ne.

  bu kızımızın "türban"la bira içmesi çok garip gelir de böyle angutlara, bu videoyu gördükten sonra "youporn"a girip "türbanlı" videosu aratacak olan binlerce - ki eminim kendileri de yapıyordur- o.ç.*ları garip gelmez bu toplumda.

  iç bacım iç. yarasın.

  edit: kötülemeseydin hatrım kalırdı lan. neyse, hadi koş hemen. "namus timsali" görünümüne büründün artık. şimdi git hemen "youporn"a. ne bliyim "türban, türbanlı" bişiler yaz. nasıl olsa millet sadece entryni okuyacak. kim nerden bilsin senin banyoda "türbanlı bacılarını, kankalarını" düşünüp yaptıklarını.
  34 -23 ... rcyavmhkkfsgss
 2. 2.
  kafasındaki türbanı çıkartıp kendisini görenlerin kıçına sokması gereken kızdır. bu şekilde hem elindeki bira ile çelişecek bir aksesuarı olmaz hem de başlık sıçmalarına karşı bir tedbir almış olur.
  11 -12 ... moooooon
 3. 3.
  Babası zorladığı için türban takmıştır. Adam yazın kısa kollu tişörtle rahat bir şekilde dolaşır ama karısı ve kızı tesettür kıyafetlerinin içinde ter döküp eziyet çekerler. Ter kokusundan yanlarına yaklaşılmaz. Ama kadını küçümseyen, aşağılayan, muzur neşriyat misali poşetleyen bir inanca bilinçsizce, körü körüne riayet eden her kadına müstehaktır bu eziyet
  11 -11 ... scurtel
 4. 4.
  kardeşi sözlükte yazar olan kızdır. babası ile olan baba-kız ilişkisi artık afişe olmuştur.
  3 -6 ... moooooon
 5. 5.
  aile ve mahalle baskisi sonucu olusmus, celiskiler içindeki kizdir. sutten cikmis ak kasik degildir elbette. yasadigi hayattan memnunsa öyle yasamali; degil ise iki yüzlü olmamali, cesur ve devrimci * olmalidir.
  1 ... seemann
 6. 6.
  herkesin kendi günahı kendine olacağından karışılmaması gereken kızdır. yalnız o da başındakinin sorumluluğunu taşısın efendim.
  bir kere türban takıyorsan bir grubu temsil ediyorsun ve de senin yaptığın her yanlış davranış koskoca bi grubu zan altında bırakıyor.
  ne kadar herkesin günahı kendine de olsa böyle örnekleri gördükçe insanlar "bu türbanlı ama kim bilir neler yapıyordur? neler duyuyoruz?" diyorlar. bi önyargı oluşuyor. çünkü bu şekilde baskıyla kapatılıp başındakiyle örtüşmeyen şeyler yapan hanım kız çok maalesef.
  8 -1 ... birgarip
 7. 7.
  normal bir kızdır abartmanın hiç anlamı yok. türban denilen illetin ne anlama geldiğini kavrayamayacak kadar ergen olup, anne baba ve yaşadığı çevre baskısıyla örtmüştür o örtüyü. evde ve bu çevre içinde bu hali normal gelebilir ona fakat dışarıda da yaşaması gereken bir hayat, tatması gereken damak tadları vardır. hepimiz sigaraya lise yıllarında başlamadık mı, öğlen aralarında saklanarak içmedik mi? birayı tatmadık mı henüz yaşımızın bile tutmadığı mekanlarda... ne oldu bize hangi türbanlı ya da türbansız içtiğimiz birayla afiş edildik, kötü yola düştük.

  ortada inkar edilemeyecek bir gerçek daha var ki, düşman başına... bu da çocuklara seçme hakkını tanımamak... belki o çocuk o türbanı takmak istemiyor. fakat anne baba baskısıyla takıyor. ondan sonra da yasak olan herşey ona daha çekici geliyor. anne babalar; çocuklarınıza iyiyi kötüyü öğretmek sizin göreviniz, kişilik haklarına saldırıda bulunmak ve sizin yaşadığınız koşullarda yaşamasını sağlamak değil! hele hele bunu kişiliği henüz oturmamış ergenlik dönemindeki (kız/erkek) çocuklarınıza uyguladığınızda böyle çarşaf çarşaf haberlerle gündeme gelirsiniz. kızınızın kafasına bağladığınız bez parçasıyla onun görüşünü, namusunu, hissettiklerini, yaşamak istediklerini de örtemezsiniz.
  6 -1 ... olmazsaolmaz
 8. 8.
  pandik atan rahibeden daha normal bi kızdır *
  ... lazio
 9. 9.
  şeref özürlülerin eline koz veren şerefsiz kız.
  6 -10 ... smurfs
 10. 10.
  dinin bir istegini yerine getirirken bir yasagini delen kizdir, insandir.
  turban takmak, icki icmek, oruc tutmak, namaz kilmak, zekat vermek, zina yapmamak vs. gibi dinin * yapilmasini istedigi ve yasakladigi seyler birbirinden bagimsizdir. her ne kadar mantikli dusunuldugunde bir seyi mesela turban takmayi din emrettigi icin takan birisinden yine dinin yasakladigi ickiyi icmemesini beklemek gerekir. ancak turban takan yaratiklar da birer insan olduklarindan onlara bazi seyler zor bazi seyler kolay gelebilir. libidosu cok yuksek olabilir, kendini engelleyemez zina yapar. usengectir, namaz kilmaz. acliga dayanamaz oruc tutmaz. turban takiyor diye ona bir misyon yuklememek lazim. turban takiyorsun icki icemezsin, namazini kilacaksin, orucunu tutacaksin demeye kimsenin hakki yok.
  4 -1 ... fatih