1. 1.
  (bkz: #6190254)
  -1 ... dntpnc
 2. 2.
  kafasına göre takılan, sözlük'ün forum olmasından dert yanıp bir forum klasiği olan imza olayı gibi her yazdığı şeyin altına eklenen çok da ciddiye alınmaması gereken -ciddi bir şey yazsa böyle bkz vermez kendinden utanır- bir eylem.. itici olduğunu birçok insan söylemiş derinine inmeye gerek yok..

  şimdi sıkıntı bu yazar ya da verdiği bkz değil, diğer ikiyüzlü format savunucuları.. hani "iki nokta haramdır", "sözlük'ü foruma çeviren 3. nesil yazar" vb. bıdı bıdıları uzun uza yazanlar.. neden bunlar sıkıntılı diyorsanız eğer.. okuduğunuz her entry'nin altında "göt de ver" bkz olduğunu düşün.. hadi kolay gele..

  bak ben de böyle sikimsonic birkaç kalıp sıçtım; (bkz: sol framenin ebesini formatın dalağını gıdıklasın) nasıl bok gibi değil mi?

  - (bkz: bira da ver)
  + baba süpersin gülmekten yarıldık amına koyayım ya..
  8 -5 ... fatal
 3. 3.
  (bkz: kola varsa bir ayran getir de çay içelim)
  8 ... pulp fiction
 4. 4.
  artık bokunu çıkarmıştır.yeter lan.fenomen olacağım diye taşşak oğlanı oluyorsun.
  edit:ayrıca seri eksileyen ibnedır
  3 -5 ... morientes
 5. 5.
  (bkz: bira da verin)de sussun şu ibneler diyerek bende bu yazarlar kervanına katılmışımdır artık.
  1 -3 ... morientes
 6. 6.
  bizden istediği biraların yarısını moderasyonla paylaşmış olan yazardır ki herhangi bir yaptırıma uğramamış eylem sahibi olarak yazmaya devam etmekte.
  bir de artık şöyle olmalı: bira mı istiyor, alta başka bir bakınız fıstık da verin. cips de verin. herkes her istediğini bakınız versin lan.
  1 ... pseco
 7. 7.
  ağzına * verilesi yazar.
  5 -2 ... bombok