bugün

Desteklenmesi gereken kampanya.
desteklenmemesi gereken kampanya. ayağa düşer o zaman.
Bir talep. Her gün alkol alan kişiyi mutlu eder ayrıca. Evet.
görsel
Sokakların ayyaş kaynamasına sebep olabilecek eylem.
Sonuna kadar destekliyorum.
Sonra hepimiz alkolik olalım tabi. Desteklemediğim istektir. Bizi durduran tek şey paramızın az olması kabul edelim.
Bence 3 lira iyidir.
Çin birasıdır o. içilmez.
bira belli saatlerde 1 lira olsun.
Ozaman doğacak cocukları Suriyeye göndeririz.
olsun hayat da bayram olsun. evet.
sosyal devlet anlayışına göre bira bedava olmalı. zevk de insani bir ihtiyaçtır ve insan psikolojisi için gereklidir. içkinin insanda yarattığı gevşeme stres attırıp onu sakinleştiriyor ve o öfkenin vücutta yarattığı kasıntı bitiyor. böylece insan hem biyolojik hem de psikolojik olarak tedavi oluyor. o yüzden devlet sağlıklı bireyler yetiştirmek için halkın kişisel fantezilerini göz önünde bulundurmalı ve bunları en doyurucu şekilde tatmin etme yoluna gitmelidir.

sosyal devlet anlayışı bunu gerektirir çünkü.
bira fabrikalarının yetişmemesine neden olur.
Zaten öğrenciyiz ucuza kaçıyoruz. Fiyatı 1 lira olursa kim bilir ne içeriz. Şu anlık iyi biraz kaliteli ölelim.
Bencede olsun. Destek tam.
Bratislava'da en pahalı birayı 1€'ya iciyorsun, en ucuzunun kalitesine türkiye'de yaklaşan yok. Belçika'dan filan hiç bahsetmiyorum.
görsel
7 liraya bira mı olur mk ya. Olsun 1 lira olsun!
(bkz: teatone)
(bkz: üzüm yiyin)
etrafta ayık insan bulamazsınız.
Zaten çok saçma bu kadar pahalı olması . Bilen bilir ben içmem ama 1 tl olması herkes için daha hayırlıdır .
herkes alkolik olur be kardeşim.
o zaman:
görsel
avrupa'da ve amerika'da zaten adamların bir lirası bizde olsa olsa 3 lira olur ama andavallılar başka türlü para kazanamazlar, çok müslolar ya alkol günah vergisi ile devlet çevirmek sevap.
herkes alkolik falan olmaz tam tersi pahalı olduğu için daha fazla dikkat ve ilgi çeker. ayrıca sokaklar uyuşturucu bağımlısı keş dolu aq. uyuşturucunun alkolden ucuz olduğu ülke olur mu? belki adam 3 bira içip yolunu bulacakken daha kötü sorunlarla baş başa kalıyor.