bugün

buyuk konusmamak lazim ama asla vermem. ne hali varsa gorsun
Vermem, çünkü niye? bu düşük zekalı bireyler benim kürt olduğumu bilse mal gibi biz onun kanını almayız derler böyleleri ölse üzülmem açıkçası, ha insan gibi biriyse neden vermeyeyim?
vermem. bu benim şahsi düşüncem. sevmiyorum.
Milliyetçi oluyor yani.. Hala ırkçılık soruları..! insan ya insan! Gözünüz bu kadar mı döndü.
insansa verilir.
onların kana ihtiyacı yoktur, zaten isteseniz de veremezsiniz. sizi kanı bozuk olarak nitelendirdikleri için almamaları lazım.
Akp sevmeyen ülkücüyse tabii ki.
ne olursa olsun insan insandır siyaset ayrı meseledir insanlık ayrı meseledir.
Evet veririm.
Seve seve veririm. Ülkücüler bu ülkede ezan ve bayrağın teminatıdır.
Hiç farketmez ihtiyaci olan herkese kanimi veririm.
kansızlık yapmayın can kurtarmak önemli..
kim için kan aldıkları sorulmaz bile.
işte gericilik budur !
insanı insan olduğu için seveceksin, düşünceleri yüzünden birine kin tutuyorsan ahmağın teki olduğunu bilmelisin.
Bu ne biçim bir soru böyle, tabi veririm. Onlar da insan ve vatansever.Hain ya da zalim değiller ki...
Verilen kan türk kanı değilse artık çok da ülkücü değildir swh.
Valla sözlük ne yalan söyleyeyim akp ye oy verdiğini bildiğim birisine kan vermek içimden gelmiyor. Hani bilmiyor tanımıyorsam önemli değilde, diğer türlü başka donör ararım yani, arkadaşlarımdan falan. En son çare yoksa kendim verrim.
ya diyor ki diğerleri beyinsiz sonra diyor ki bu ideolojiyi savunuyorsa ölüme terk ederim sen şimdi çok akıllı ve zeka dolu oldun mal tohumu harbiden çok aptalsınız,salaksınız,embesilsiniz ne var ne yok hepsini kapsıyorsunuz.gidin şimdi götten anlayın benim ülkücüleri savunduğumu düşünün.
Türklere Kürtlere lazlara çerkeslere araplara hdp liye akp liye mhp liye chp liye sağcıya solcuya aleviye sünniye ateiste dindara yani ihtiyaç sahibi olan, insan olan herkese kanımı veririm.üstteki gibi yok şucu yok bucu. Geç oraları.
veririm.

özünde bir chp gençlik kolları üyesine de veririm. türk olan ne varsa korumak ve kollamak. işte bütün mesele bu.
tabii ki de vermem..

doğanın öyle ya da böyle zaten elimine edeceği bir tip için ne kendimi, ne de doğayı yorarım..
insandır sonuçta, kan veririm.
MHP'li ise günahımı vermem beş para etmezin peşinden giden de öyledir. MHP'li olmayıp ülkücüyüm diyorsa veya bbpli bir nizamı alem ülkücüsüyse canımıda veririm yeter ki Yazıcıoğlu gibi ülkücülüğün ahmak insanlara itaat değil tam bir başkaldırının ideolojisi olduğunu bilsinler!
O iş için köpek bulmak kazım zira bunlar bir erkek ve dişi kurttan türediklerine inanırlar. Bu yüzden insan kanı bunları bozar.
iyi partiliyse evet, mhpli ise hayır.
güncel Önemli Başlıklar