bugün

Yok buna eminim. Varsa da çirkindir.
Aşık bir kadındır. Seni "ama" "şayet" gibi kelimelerin eşlik ettiği duygularla değil sen olduğun için sevmiştir. Daha ne olsun?
balıkların insan gibi konuşabildiği gün gerçekleşir.
balıkların insan gibi konuşabildiği gün gerçekleşir.
Oyle bir kadin bulsam hemen evlenecem. Ya para ya tip ya sekil sukul. Ben muhendisim ama onemli olan beraber gulup beraber aglayabilmek bunu basariyorsaniz hersey olur.
(bkz: anne)
Anne hariç, henuz olmayan kadindir.
ben seviyorum ama farkedilmiyorum be sözlük. neyse canı sağolsun napıyım. geçenlerde sevgilisi olduğunu söylemişti. ben de mutluluklar dilemiştim. zor durumda olan kadındır. duygularını bastırması gerekir.
Hayattan başka bişey istememelisiniz. Zor bulunur kaybetmeyin.
anne ve aşık olan bir kadındır, kıymeti bilinmelidir çünkü bir kadın bir adamı koşulsuz sevdiği halde kırılıp dökülüp terk ediliyorsa bir daha kimse size o sevgiyi vermeyecek demektir.
Annedir. Çocuklarını sizden daha çok sevme potansiyeline sahiptir. Velhasıl nesli tükenmekte olup, bulunduğunda kaçırılmamalıdır.
Oyle kadinlar atlarina binip gun batimina dogru surduler.
Not: yoktur.
Muhtemelen sizi vazgeçilmezi hissettirdiği için vazgeçeceğiniz kadındır. Böylelikle erkeklere olan güveni sarsılacak ve kırık kalbini erkeklerden uzak durarak toparlamaya çalışacaktır.
En fazla üç sene dayanabilir sonra sessizce yok olur.
Sizi sevmekten vazgeçtiği an kıymetini anlayacağınız kadındır.

Atalarımız boşuna deveyi diken insanı dürten dememiş.
annedir net.

"terk edeceğiniz kadındır, üzülecek kadındır bla bla" diye saçmalayan saftirikler de dönüp baksın kaç erkek anasını terk etmiş.

sikin sikin sonra gelip fedakarız diye ağlayın. yemezler gülüm...
Annenizdir.
"Karşılıksız" olma iddiasıyla sunulup da sonradan bir şekilde zorbalığa alet edilmeyen tek bir şey yok arkadaşlar.
Evet evet buna "sevgi" de dahil.
En iyi ihtimalle duygusal baskı ve şiddete maruz kalıyorsunuz ama mal olduğunuz için farkına varmıyorsunuz.

Aman neyse ya yatıyorum ben, hadi iyi geceler.
beni de sevin lan. lütfen.
Biraz seksist olacak ama kadınlar genelde bu şekilde seviyor.

Bence bütün piçlik hep biz erkeklerin başının altından çıkıyor. O güzelim kadınları heba ettik beyler.
varmı öyle kadın .hani varsa bana daha denk gelmedi de
hayır kör olsa koklaya koklaya bulurdu
Bazen doğru zaman değildir bırakmazsın kader ayırır.
muhtemelen bir çıkar gözetilerek üzülmüş kadındır. nerde iyiliğiniz, şevkatiniz, güzel sözleriniz varsa hepsini yanlış kadınlara harcayın zaten. sonra da çok ama çok ve karşılıksız sevilmek isteyin...
sonuna kadar onun için herşeyi yapacağım kadındır. bu kadınların en büyük düşmanı onların bu özelliğinden faydalanmaya çalışan insanlardır.
şimdi, nick ine bakınca, sana el öptüresim gelmiyor evlat.

evet, vardır, kimse çıkarsız seven kadını sevmez, diken üstünde beklerler hep, ne çıkacak bakalım diye, siz bilirsinizdir.