bugün

141.bölümde final yapacak olan dizi.

Sevenlerine duyurulur...
Artık suyu çıkmıştır, final yapması lazımdır.
Çok saçmalamış olan dizidir Türk dizilerinin saçmalıktaki atası olmuştur muhtemelen.
Tadi kaçtı iyice. Demir gelecek diye beklettiler , yok. Demir olmadan film çok eksik ve boş.
3. sezona kadar devam eden tüm başrol oyunlarının 4. sezonda olmadığı dizi. dizide figüran olarak başlayan oyuncular başrol oldu.
Saçmalıklar silsilesi aptal bi dizi izleyene saygı duyarım ama izlemem.
Annemin bir aralar kafayı taktığı dizidir. Konusunu bilmem etmem ama pek bir işe yarıyormuş gibi gözükmüyor.
Yılmaz akkaya mı o dediğin adam mı seri cevap ver nudesulu. Yılmaz değil diyorsan pü sana.
Demir yaman öldü mü ya?
şermin'in avrupa'dan gelen kızı betül . gerçek ismi ; ileyda çevik.

görsel
görsel
görsel

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın dördüncü sezonunda ibrahim Çelikkol fırtınası esecek.

Başarılı oyuncu, Çukurova’nın iş ve cemiyet hayatına hızlı bir giriş yapacağı ‘Hakan Gümüşoğlu’ karakteriyle dahil olacak. 

http://www.ranini.tv/habe...ukurovanin-yeni-sezonunda
tuttuğunu öpmeyenin şeyi sızlıyor galiba bu dizide.
Evet bu akşam da vakti gelmiştir. Gayet heycanlı ilerleyen dizi lakin yılmaz özlenmiştir.

Bir erkek olarak dizideki karizmana hayrandım be yılmaz.
Bu akşam yeni bölümü olan dizi. Yılmazdan sonra bir yarım kalan dizi. Napalım izleyeceğiz yine de.
son bölümde fekeli kalp krizi geçirdi ve hastaneye getirildi yoğun bakıma yatırıldı.

yoğun bakımdaki karyola da çift kişilik nedense ? otel mi oğlum bu yaaa !..

görsel
o moruk " sütlacımı yedim mi " deyince senin de sütlacının da diye küfür etmiştim. şimdi tüm sütlaçlardan özür diliyorum.
bu demir var ya demir; küçük emrah'tan daha çok çile çekti.
Birazdan yeni bölümü başlayacak dizidir. Senaryo bayağı bir karıştı ama bakıyorum iste alışkanlık. Dizideki favorim gaffur. Bir tek ona gülüyorum. Zaten gülümseten başka birşey yok. Hep dert hep keder.
Çekimlerin çoğu sanırım Kozan'da çekilmekte.

Oyuncularının çoğuyla üç beş kelam ettik sayesinde.

Kozan kalesi, yaverin konağı, eski çarşı ve tarihi bedesten, eski Kozan evleri..
Adana'nın ne tarihi dokusu var ki zaten.
bu demir ne iyi kalpli bir dümbükmüş meğer. acıdım çocuğa be yaa !..
Adamlar gavat, kadınlar orospu. Kadın kocasına "Yılmaz'la buluştum seviyorum onu korkmuyorum senden" diyo, adam diyo ki "seni hep sevcem yüreğim senin hesap sormuyorum"

Arkadaş tek bir sahnesine bile dayanamadım allahtan hiç izlememişim. Bu ne gavatlık?
demir'in- yılmaz'ın oğlu da vuruldu, sütlaç isteyen moruk da düdüklenirsa dizi biter. çünkü ; herkes birer defa vuruldu ve birer defa tecavüz edildi, nine hariç.
demir yine bildiğin dümbük. yazık kimin çocuğuysa.
herkesin herkesi en az birer defa vurduğu dizi.
Şu an yeni bölümü olan arada sırada izlediğim dizi.
güncel Önemli Başlıklar