bugün

çok sikişkendir.

vakt-i zamanında ekşi sözlük'ten cıvıl cıvıl hatunlar kaldırıyordur. gelene vuruyor, gidene vuruyordur. ancak o da ne?'dir...

birden baltayı penise vurmuştur. o bizim cevval scrikss, o bizim sırtlan gibi; her bulduğu kızı download eden scrikss; bir gün yaş travestiye basmıştır.

ürkmüştür, üzmüştür.

o scrikss ki hiç kimseye eyvallah'ı olmayan sikici adam, bir gün uludağ sözlük diye bir sözlüğe kaydolmuştur. burada tanıştığı kadın yazarlarla sözleşip onlarla buluşmak istemiştir. ancak bilmiyordur ki burası ekşi sözlük gibi değil! burada kız nick'li yazarların zall olma ihtimali bile var! işte sözlükler arası bu farkı bilmeyen scrikss bir gün gerçekten bir ''hatun abi'' bulacağına inanıp, bir kız nick'li yazara mesaj atmıştır...

sen yazarla buluş, sen yazarın evine davet edil, sen yazarla beraber şarap iç, sen -töbe bismillah- yazarın yatağına gir... girme! girme...

''girme!'' diye bağır. hatta yalvar ''girme nolur girme!'' diye.

yaaaa, yazar travesti çıkmasın mı? scrikss faka basmasın mı? bu nasıl bir cenabetliktir misin mi?*
eee scrikss; bir zamanlar takıldığın o ekşi ortamını yedirirler böyle adama! ayağını denk al; aseksüel ol.

hadi eyv.

not: o travestiyi ben tutmuştum. eheh, piçim biliyorum.
am üstünde ceviz kırardı.

(bkz: o nasıl oluyorsa amk)
parker alamayanların tercihiydi.
bir zamanlar ispanya ve isviçre menşeli kalem markasıydı. 1963'den sonra türk firması oldu.