bugün

bu başlıkta 1 yıl sonrası için entry giriyoruz. 24 eylül 2017'de tekrar buluşalım bu başlık altında.

bir yıl sonrası için entry girmektir.

edit: inşallah hepimiz şuanki durumdan daha iyi bir konumda daha iyi bir şekilde daha iyi bir hayat ile dönmüş oluruz.

edit2: herkes bir yıl sonra editlesin.

Edit3: evet...
Oo başlığa bak yepisyeni.
başlık silinmezse görüşürük.

yada entryleri silmezsek.
1 yıl sonra buraya girdiğim de, bugün hayal ettiğim yerden okuyor olmayı diliyorum.

Gelmesini beklediğim gelecek beklediğim gibi geldiğinde daha mutlu okuyacağım entrymdir.
Bir yıl sonra olmasını beklediklerim:

1) 22 Yaşında olmak.
2) Artık düzgünce ders çalışıyor olmak.
3) 60 Tane kitap okumuş olmak.
4) dünyayı sallamıyor olmak.
5) Abimin evlenmiş olması.
6) Babamın emekli olması.
7) Daha önce hiç ama hiç konuşmadığım 20 insan tanımak.
8) Bir kuple para biriktirmiş olmak.

Yaptıkça ve seneye editleyeceğim.

Edit: kitaplar
Aldous huxley- cesur yeni dünya
Emrah serbes- deliduman
Platon- şölen
Amin maalouf- semerkant
J.d. salinger- çavdar tarlasında çocuklar
Nolur unutmuş olayım bitmiş gitmiş olsun nolur.
ne diyeceğimi bilemedim.
1) üniversiteyi bitirmiş ve yl ye geçmiş olmak.
2) şu anda sahip olduklarımı korumak.
3) hala yalnız olmak.
4) 6. hayali gerçekleştirmek...
inşallah iyi bir tıp fakültesine girerim. ülke de daha kötüye gitmez.
Aynı bölümde umarim okumuyorsundur.

Sagligim umarim iyiye gidiyorsun.

Bir yil sonrasi icin not birakmaktir.
tıp fakültesinde olmak istiyorum allah yarabbi kurbağa deşmek istiyorum.
suriye savaşının bizi bu kadar etkileyeceği konusunda öngörüde bulunan analistleri dinlemedigimiz için bu günler için önlem almadık. oysa her şey ne kadar sakin başlamıştı. cerablus menbiç derken keşke ö.s.o başarı kazanamadı diye türk piyadelerini rakkaya sokmaya kalkmasaydik.
Bunu okuyor olduğuma göre ruhum hala bedenimde, ne güzel.
Mezun oldun. Atandın mı? Yükseğe mi başladı? Yoksa dımdızlak orta da kaldın depresyonda mısın?
umarım istediğin yerdesindir.
Ölmezsem konuşuruk.
Bak kızım bir yıl sonrada aynı yerde görünü devirip yatıyosan götünü kafanı sikeyim senin.
burda kalsın değerlenirse gelirim.
Umarım sevdiğin adamla uyuyorsundur ve en arkadaşının da bebisi olmuştur.
bir alışveriş merkezinde sevdiğim biriyleyim ve çok sıkılıyorum çünkü kendisi alışverişi çok seviyor.

inşallah 1 yıl sonra gerçekten de sevdiğim bir insanla olabilirim. sevdiklerimizin hep yanımızda olması dileğiyle. iyi akşamlar.
Bir yıl sonrası için milyon tane planın var. Bakalım hiç gerçekleştirebildin mi. Gerçi nerde sende o azim. Bok herif seni. Seneye inşallah bu yazdıklarım için göt olurum.
bir sonra ki yıl için entry girmeyi unutma.
Herşeye ve herkese rağmen büyük olaylar atlattın bebeğim. Hedeflerin için insanları umursamazsan herşey yoluna girecek. 1 yıl sonra 24 eylül 2017 tarihinde istediğin üniversitede istediğin bölümü tuturakcaksın emin ol. insanların şevkini kırmasına izin verme bunu yapacaksın. Tanrı seni mutlu eden şeyleri yapmaman için zorluyor ama buna aldanma. istemediğin şeylere kendini zorlamayı bırakacaksın emin ol. 1 yıl sonra olmuş olacak, tek gereken çaba göstermek ve inanmak.
Bir yıl sonra bugüne kadar;
Kendi bisikletimle istediğim yokuşu tempoyla çıkabilecek kapasiteye ulaşmam ve de farmakolojide kendimi çok çok iyi geliştirmiş olmam yeterli. Eğer ki yapmışsam bunları iyi gidiyorum, yarışlara çok yaklaştım demektir. Yapamamışsam da kaza fln geçirmişimdir yapacak başka şeyler bulmuşumdur heralde... bir de bunları yaparken asosyal oluyorum aslında ama yanlışlıkla felan garip,ilginç ve zayıf kızlarla da tanışabilsem çok güzel olurdu.
umarım şuan ki hayal ettiğin yerde olursun dostum.
bi de hayatının kadınını da bulursan tamam o iş.
güncel Önemli Başlıklar