bugün

kimseye zararı olmayan ama ses getirebilen eylemlerden olan "ünlü" birine yumurta atma eylemini destekleyen insanların ortaya attığı kampanyadır. sizin sesinizi duymadığını düşündüğünüz siyasilere atıldığında "sesimi duymuyorsan, yumurtamı duy" şeklinde algılanabilecek eylemdir aynı zamanda. desteklenmesi ülke menfaati için gereklidir.

(bkz: mümkünse)
(bkz: marka)
(bkz: unakıtan)
(bkz: olmasın)
biri yumurta diğeri domates atsın kampanyası olarak genişetilmelidir. atılan kişi de tavasını çıkarır ortaya bişey çıkar. hayatında slogan atmaktan öteye geçen tek hareketi olmayan insanlar belki de ilk kez bir işe yararlar.
slogan atmaktan korkan bir neslin çocukları olarak yetişen bizler için 15-20 yaş arası kuşak,çıkamayan seslerimizi çıkarmak adına iyi bir başlangıç olabilecek kampanyadır.

Bu kampanyayı küçümseyenler ise var olan iktidar sayesinde işleri ve ideolojileri tıkırında olanlardır.

Elime bir yumurta verilse gidip hükümet'in içine ettiği ekonomi yüzünden işinden atılmış bir aileye vereceğimden hükümete daha büyük ayar vermiş olmanın huzuruyla sadece bozulmuş ya da önceden çatlamış yumurtalarla katılacağım kampanyadır.
(bkz: yumurta sadece simgedir)
haksızlıklara göz yummamak için yapılan eylem
Bu kampanyanın kime yapılacağı önemlidir.tanınmayan biriyse gerçekten eğlenceli olacağı için katılınılabilir.
Bugün bursa'da cumhurbaşkanının gelişi nedeniyle bütün yolların kapanmasıyla beraber arkadaşlarla başlatmayı düşündüğümüz kampanya...

(bkz: gülüm benim gülüm benim sayende heykele gidemedim)
boyut olarak en küçük yumurtanın tanesi 20 ykr olduğu bu dönem için oldukça pahalıya patlayacak kampanyadır.
(bkz: herkes 1 ytl verse)
yumurta atılacak kişi, bu eylem sonunda bizi karikatüristlere benzetmezse seve seve katılacağımız kampanya.
orta okul yıllarının dönem sonlarında amacsız gençlerin cıkarttıgı kampanyadır lüzumsuzluktur, iğrenctir.
güncel Önemli Başlıklar