bugün

efendim malumu aliniz bir zengin oyuncaği olan kokain adabi muaseret kurallarina göre üzerinde benjamin franklin abimizin olduğu yüz dolarlik amerikan panginotu ile cekilmektedir. (arkasinda hani independence hall manzarasi olan para yahu canim)

işte 90'larda hayal bile edilemeyen dolarin yerinde saymasi hatta gitgide değerinin düsmesi ile artik 100$ dolar ile kokain cekmek rafa kalkacak ve sanirsam 1 ytl ile cekmek in olacaktir.

ammavelakin yapilan arastirmalar neticesinde yuzdolarlik bankonotlarin üzerinde kokain parcalari bulunmakta bizim bankonotlarin üzerinde ise 'bok' parçalari bulunmaktaymiş. (bir yerde okumustum ama nerde unuttum)

belki de bu eylem devlet-i al-i osmaniye döneminde yapilan şapsalliklar ve hala da sürdürdüğümüz sabaliklar dizisi olmasaydi daha erken olacakti. fakat sahs-i sahanemin öngörüsüşüne ve isvicreli bilim adamlarinin arastirmalari ve hesaplamalarina göre 2028 yilinda yapmak kabil olacaktir.

hadi entryi bir neyzen teyfik dörtlüğü ile bitirelim:

asrın yeni bir umdesi var, hak kapanındır.
söz haykıranın mantık ise şarlatanındır
geçmez ele bir paye, kavuk sallamayınca
liyakat görmesi pezevenk, puşt olanındır
muhtemelen migros club kart ile line çekildikten sonra gerçekleştirilen eylem.
yeni basılmış bir banknot olması şartıyla değerini fazlasıyla hakedecek bir fiildir. kokain zengin içeceğidir deyip o kafayla trip hayal ediliyorsa ve ekonomik durumunuz her line da gözünüze gözünüze batıyosa içmeyin kardeşim. petrus şarabını su bardağıyla içecek kadar engin bir ruha sahipseniz zaten gerisi hikaye bile değildir.
muhtemelen regal marka olacaktır kokainler.
güncel Önemli Başlıklar