1. 1.
  düşününce insanın ağlayasının geldiği durumdur hele özleyen sevgiliyse,özlem kıymeti artırır...
  2 ... akrep
 2. 2.
  o yerlerde kim ya da kimler tarafından özlenildigini bilmek daha da güzel olurdu diye düşündürür kişiyi.
  o yerlerde senin özlediginse o kişi tadından yinmez olur halet-i ruhiye.
  1 ... mintiminti
 3. 3.
  bir işe yaramayan durumdur. bilirsiniz ki birisi sizi özlüyordur hatta siz de onu özlüyorsunuzdur. ama onun hakkında başka hiçbir şey bilmiyorsunuzdur. şuan ne yapmaktadır, kiminle beraberdir, mutlu mudur, üzgün müdür, size ihtiyacı var mıdır??? siz onun sizi özlediğini bilerek ama başka hiç bir şey bilmiyerek üzülür durursunuz.
  ... zaknafien
 4. 4.
  güzel bi duygu lsa gerektir. ama bunu bilmek kolay da değildir. nelerin hissedildiğini görmek gerek, bilmek gerek. retorikten ibaret de olabilir bu. özlenmek için yaşamak lazım ve bir boşluğu doldurmak veya doldurmuş olduğun boşluğu yokluğunda hissettirebilmek önemlidir. bunu kişi de hisseder. herşey karşılıklıdır.

  özlenen insan aynı zamanda özleyen insandır
  ... arcadian
 5. 5.
  özleyen mutlaka özleniyordur ve özleyenin yanına gitme isteği uyandırır.
  1 ... gonulcelen
 6. 6.
  0 yerin neresi 0ldugunu bildikten s0nra beklenmemesi gereken durum. *
  ... raper
 7. 7.
  hele ki bir de yalnizsa insan bulundugu yerde, daha bir anlam kazanir bu durum.
  ... mistral
 8. 8.
  bir yerlerde özlendiğini bilmek bi koya demir attıktan sonra hareket vakti geldiğinde çapayı herhangi bir nedenden ötürü orda bırakmaktır. gönülde iz bırakmak kadar meşakkatli, gözden ırak olmak kadar hakikatlidir.
  1 ... kumquat mojito
 9. 9.
  fazlası ile muğlak ifade. bir yerlerden özleniyor olmak şu muhteşem egoma ne katabilir güzel kardeşim? kuru kuru özlemekle oluyor mu bu işler? reha muhtarlaşmayın reca edeceğim. her nerede özleniyor ve özletiliyorsa! akşam eve gidin alın vodkanızı ve bir yerlerde özlenildiğinizi düşünün. bu denli edilgen kalın kendi hayatınıza! özleme lan beni adı bile belli olmayan bir yerlerden. çık güzelim çık ortaya çık, aşktan saklanmak ne gerek! *
  2 ... sakaci zeus
 10. 10.
  ne güzel durumdur.bi yerlerde özleyen olmaktan daha iyi durumdur. birinin sizi özlmesi, gece , gündüz zaman kavramını yitirip sizi düşünmesi...
  ... ulusaseslenis