bugün

Haklısınızdır tabii ama yine de çok da ağır konuşulmaması gereken erkektir.
aptaldır. kötü bir yere gitmiyorsan izin falan almazsın. lavaboya giderken bile izin alırsan o kadının gözünde zamanla bir eziğe dönüşürsün.

ha bilgilendirmek maksadıyla söylüyorsan o zaten olması gereken bişi. hayatım ben şuraya gidiyorum akşama görüşürüz demek olabilir ama oşkom arkadaşlarla takılabilir miyiz istemesen gitmem demek eziklik. ulan salak senin de kendine ait bi hayatın var. o kadın hayatını zincire vuruyorsa yanlış kişidir.
bilgilendirmedir o, izin almak değildir. aferindir o delikanlı adama. ama canııım ama oraya gitmeni istemiyoruuum derse de dinler eminim mantıklı açıklamadan sonra. dır dır değil bak mantıklı açıklama.
ikisi farklıdır.
işte sevgili budur.zor bulunur bu erkek buldunmu bırakmıcaksın
sevgilisi erkek olabilir.
(bkz: kılıbık)
"ezmeyin ulan o da bir insan" denilesi canlı.

(bkz: bekara karı boşaması kolay)
(bkz: zeki erkekler)
Saçmadır izin almanın mantığı yokur gittiğini bildirmek yeterlidir.
(bkz: dostum erkek demişsin ama bu böyle olmuyo)
Cem yılmaz'dan geliyor:

Ay canımm kıyamam gel gel kucağıma gel.
aynı durumda sevgilisine izin verme yetkisini kendisinde görüyorsa izin de alacaktır tabi ki. bence* ilişkilerde izin alma durumu da izin verme durumu da saçmadır.
sevgilisinin istemediği yerlere gitmeyen erkektir.. kafasına göre takılıp, sevgilisinin isteklerini takmayacak kadar öküz değildir...

sevgilisini sallamayan erkekler.. emin olsun sevgilinizi o an birisi sallıyordur...
doğru yolda olan adamdır.
sevgilisinden maça gidiyorum diyerekten izin koparan , hoş bir hatunla takılan erkek tipidir.
(bkz: zirveye katılmak için sevgilisinden izin alan adam)
romantik şövalyedir. bu zamanda az kaldı. bulunması da bir hayli zor zannediliyor.

(bkz: bekara karı bosamak kolay)
gereksiz zamanlarda yapıldığı taktirde sevgiliyi bile bunaltacak eylemdir.

tabi izin almak ile ben burdayım demek arasında da ince bir çizgi vardır ki bir birine karıştırılmaması gereken..
ben burdayım diyen erkeklere kılıbık muamelesi yapıp dalga geçen öküzlere aldırmamak gerekir.
Soyu neredeyse tükenmek üzere olan erkek biçimi.
sevgilisini çok seven erkektir. sevgilisine olan aşkından dolayı, onu kırmamak için kendisinden izin alır. kendine göre haklıdır bu adam. yaptığı kılıbıklığından değil, sevgilisini üzmek istemediği için sevgilisinin her istediğini yapar. o sevgili onun için herşeydir.

(bkz: aşık olan herşeyi yapar)
güncel Önemli Başlıklar