bugün

açtığı başlıklara ve entry'lere bakarak,sözlüğü bırakacağı zamanın geldiğini kendisine yediremeyen ve o denli duygusal bir durumdur.allah öyle herkesin başına vermez.
bu yazarın aynı zamanda bir hülya koçyiğit edasıyla koşması gerekmektedir .
(bkz: bir yazar)
telefon gelmiştir. arayan sevgilidir. ağlayarak ayrılmak istediğini belirtir. siz de ağlamaya başlarsanız. yapacak bir şey bulamayınca gözyaşları içinde çıkış butonuna basarsınız.
(bkz: ağlama değmez hayat)
sanal bir durumu kafasına ne derece taktığını gösterir o yazarın. belkide asosyalliğini gösterir. bir arkadaslığı bitince ağlamıyodur büyük ihtimalle...
(bkz: mendil çıkartılıp verilesi durum)
hem ağlarım hem giderim yazarıdır.
yüksek yüksek sözlüklerde "ıyyyy, iğrenç" vermesinler.
uuserimizi hor görmesinler.
"yine ayar yedim. yine yedim. ühü ühü ühü" şeklinde bir monologla bütünleşik olarak gerçekleşmesi mümkün eylem.
(bkz: sözlüğü çok ciddiye almak)
hayatta sözlükten başka kimsesi olmadığını gösterir.
diger sozluk yazarlarinin farkedemeyecegi durumdur.
biriktirdigi tum entryleri sozluge girmesiyle baslayan surectir.
moderasyona mesaj atıp, "beni sözlükten silmenizi istiyorum" dedikten sonra, son kez online listesine bakmasıdır. tanımadığı yazarların, aşina nickleri bile duygulandırır. çünkü zaten, moral bozucu bir neden vardır ve yazarın duygusal anıdır bu. olmasa da, pek kolay değildir sözlüğü terk etmek. entrylerinizde, öfkeden kahkahaya kadar pekçok şey bırakmışsınızdır.
annenin ölmesi başlığını okuduktan sonra yazarın başına gelen durum.
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
çaylakliga düşürülen yazarin yapacağı eylem.
olaya şahit olanlar üzerinde derin izler bırakan an.
sonrasında masturbasyon yapar. feci rahatlatır diye tahmin ediyorum.

(bkz: aglayarak masturbasyon yapmak)

+oğlum niye ağlıyosun?
-sözlüğü bıraktım anee yaa
+şşş elini çek ordan bakiim
-böhüü! bi dur anee ya zaten yine 31’i geçtim bi bok olmadı, ama bu sefer inat ettim 32,33,34.. oyihii.