bugün

*
herkes yazmış ama ben de yazayim bare.
olması gerekendir, hiç kimse kusursuz değildir.
nitekim normal yazar da böyle yapmalıdır.
olması gereken.

adalet duygusu her insanda doğru çalışır vaziyette olsaydı, ülke olarak çok daha iyi yerlerde olurduk. bu tür şeyler en basit yerlerde, en basit durumlarda başlar ve toplumun en üst kesimlerine doğru çıkar. birine olan nefretiniz doğruları görmenize engel olmamalı.
Objektif davranmaktır.
Aşırı aktroll değilse, aşırı sevmiyorsam genelde böyle yapıyorum. Yeri gelince artılayıp yeri gelince eksiliyorum.
Tam anayasa mahkemesi hakimi olacak adammışım be.
dogru olan ve için de bulunduğum kesimdir.belli bir siyasi görüşü olmama rağmen doğru söyleneni artılar yanlış olanı da eksilerim. aynı ya da ayrı görüşte olsak bile fark etmez. yalakalık yok.
(bkz: ben döverim hem de çok döverim ama severim de)

http://www.youtube.com/watch?v=HVujPlmmeQI
Yazarların görüşleri ile aynı düşünüyorsam Tabiki artılıyorum,
Beğenilmeyen doğru bulunmayan düşünce de eksilenir.
Her görüş doğru olacak beğenilecek diye bir mecburiyetde yok.
anlayışlı olmak lazım.
Buradaki bütün yazar arkadaşların görüşlerine de her zaman saygımız vardır.
‘Şu an için dünyanın en haklı insanı bu’ dediğim herkesi artılıyorum. ‘Bunu arada okuyayım’ dediklerimi favoriliyorum. Bu ikisi dışında hiç bir şekilde oy vermiyorum.
Hakkaniyet. Tarafsızlık. Ölçü. Üslubuna uygun Eleştiri. Kabul veya red. Olması gereken bu. Özgürlük. Herkes (ilahi vahye muhatap olan seçkin insanlar hariç) her konuda haklı olamaz. Hataları da olmalı yanlışları da. Seveni de olmalı sevmeyeni de. Görüşlerine Katıldığın noktalar da olmalı katılmadığın noktalar da. Eğer Bunu rahatlıkla ifade edemiyorsan bu senin hatan. Sonuçta kul kusursuz olmaz. Kemaliyet yüce allaha (c.c.) aittir..
babamın oğlu olsa beğenmediğim entry'yi eksilerim.

düşmanım olsa beğendiğim entry'yi artılarım.

saygılar.
zaten olması gerekendir. ilginç bir şey gibi yazılmış da, sözlükte kankacılık yapanlara ve entrye göre değil de yazara göre oylama yapanlara abes gelebilir.
sadece yazar değil aynı zamanda okur olduğunun da göstergesidir.
Bu işte gerçek yazardır. Gıcıklık hissetmez kimseye ya da kankacılık. Karakterine uygunsa artılar değilse eksiler. Gerçek yazarlara selam olsun.
güncel Önemli Başlıklar