bugün

okan bayulgen nezdinde açılan 56 başlığın haklı olduğunu gösteren feryad..
(bkz: bokunu çıkarmak)
(bkz: çok doluyum sözlük çoook)
(bkz: çişim geldi)
okan "uludağ sözlüğü okuyorum" dedi ya, artık okan ile ilgili başlıklar ve yazılar hat safhaya ulaştı. yazan kişilerin "ulan acaba okan beni de okur mu, programında benden de bahseder mi " mantığı ile haraket ettikleri şüphesizdir bu kişilerin. ama ünlü olmak o kadar kolay değildir.
yerinde ve haklı haklı ama okan bayülgen hakkında bir başka başlık daha açmaktan öteye gitmeyen isyan.
x kişisinin adını bile duymak istemiorum, x beni okurmu diye x başlığı açmayın, x zaten okusa ne okumasa ne ki, x bize gelse, x bizi sevse, x x x x ... prim vermeyin demek için tepkisiz olmak gerek, ismini kullanarak yazdığın küfür bile internette bir destektir, bir reklamdır, linktir, basına yansımadır, o yüzden x hakkında açılan bir başlık ben şayet istemiyorsam tarafımdan okunmaz, ve kendimce de eyleme dönüşmüş bir düşüncedir, ama x'i sevmioruz demek x için 30 sayfa biriktirmek, sadece x için eğlence kaynağı, ne güzel reklam edio çocuklar beni yaaw diye mutlu olma sebebidir.

okan bayülgen kim ne derse desin, bu ülkenin yetiştirdiği en aydın ve seni beni anlayan adamlardan biridir. mantıklı ve eleştirel bir adamdır, kötüdür iyidir bizi ilgilendirmez.

isyan etmektense, duyarsız kalmak, daha mantıklıdır bu gibi durumlarda, isyancılara önerim ;

bazen bir av, ses çıkarttığında hayatta kalabilir, bazen ise sessiz kaldığında.
neredeyse sözlüğün bahçesinde soyunup "okannn benide duy" diye yalvarmavalara sebeb olan amacından sapmış olaydır.
(bkz: okan bayulgen akıllı olsun akıllı)*
güncel Önemli Başlıklar