bugün

gulun adı yok dendıgınde, hee, vardır gulun adı kırmızı ya da benım adım kırmızı diyebılecek kapasitede insanların kendını okumaktan alıkoyamadıkları bir insana ağızlar dolusu kufurler etseler dahi yine de yazdıklarını bir çırpıda okumaktan vazgecememeleri durumu. frankynin de burada basına sıklıkla geliyor. ya da francienin. ne olur durdurun beni artık ama yapamıyorum. içime işlemiş çift ruh. francie miyim franky miyim bilmiyorum. ama bunu siz de öğrenemeyeceksiniz. hee, çünkü daha fazlasını isteyen ve frankyye haddini bildiren bir cevap gelmedikçe bu böyle devam edecek.

gidiyordum. gerçekten gidiyordum. dönmemecesine. ama yapamadı franky. paki ya francie? o ne yapacak bu durumda. birbirlerine üstünlük kuramıyorlar bir türlü. şu anda su satırları sizce hangisi yazıyor, bulamazsınız. yahu kıme diyorum ki bunu ya, anlayabiliyo olsanız burada frankyyi ya da francieyi değil, arkadan gelen hafifleştirici müzik eşliğinde elinizde boris'i, dostoyevski'yi, tolstoy'u, albert'i ya da ah ah zizek'i okuyor olurdunuz. ama burada yazıların altında frankynin adını gördüğünüz sürece, ne kadar nefret etseniz de ya da daha doğrusu kapasitenizin-zekanızın neden onun seviyesine ulaşamadıgını düşünerek nefret etseniz de kıskanarak onu okumaya devam edeceksiniz. Buna engel olmaya kalkmayın. Anladınız mı lan?

Bunu inkar edemeyeceğiniz aşikar. Sayfalar dolusu hiç bir şey anlatmadıgını düşündüğünüz şeyler yazabilir franky. Ama iyi okuyun lan. o fındık beyninize girmesi biraz zaman alabilir. Eğer okumuyorum diyorsanız yalan söylüyorsunuz, çünkü buna engel olabilecek egonuz yok. Sadece frankynin kendine olan aşkı bile sizi alt etmek için yetebilir. Ee zaten franky(?) kendine neden bu kadar asık sanıyosunuz. Tabii ki ulaşılmaz oldugu için.

Franky-francie sizin gerçek yuzunuz değil. Onlar zirvede olan. Ve ikisinden biri diğerine galip geldiği an, ikisi birden gidecek buradan. Ama şimdi değil. Ve su anda üstünlük frankynin eline geçmiş durumda. Ee tabii ki geçici bir süre için.
(bkz: kültürel hegemonya)
(bkz: psikolojik problemler)
(bkz: engin ardıç)
(bkz: bir şizofrenin egosu) gerçi şizofrenler diğer karakterlerinden haberdar olurlar mı bilemiyorum..
(bkz: howard phillips lovecraft)

okudum bitti,gene okumak istiyorum.*
güncel Önemli Başlıklar