bugün

ne yalan söyleyeyim büyük bir merakla seyirttim mesaj kutuma. "acaba" dedim, "aşırı taş bir kadından mı geliyor bu mesaj? acaba müsaitseniz haftaya çarşamba beni yalar mısınız?" yazıyor mesaj hanemde. merak yerini hayal kırıklığına bıraktı; yazılanlar tarifsiz bir kedere sevk etti sonra. resmen gözlerim doldu.

gelen mesaj acıydı;

"nihat seni donuzladım olm"

bundan 3 gün 4 saat evvel acı acı yanıyormuş meğer mesaj kutum. cevaplayamadım mesajını. boğazım düğümlendi. benim yazdıklarıma bile bu kadar tahammül edememek nedendi? ne yapmış olabilirdim?

bakın arkadaşlar bir yazarı donuzlamadan önce iyi düşünün lütfen. bu kadar kolay mı ya? karşıdakini hiç mi düşünmüyorsunuz? neden yazıyoruz ki burada? ben yazayım sen, sen beni oku, bir başkası seni okusun, ben seni yalayayım. bu yani sözlüğün amacı bu hanımlar beyler. ne diyim; yazıklar olsun!

not: o mesajı asla unutamadım.
(bkz: amlarına koyayım onların çok ayıp ediyorlar )

Ayıp. Evet.
bi tane yazar vardı zirt birt hukuk kazanamadim hukuk kazanaydim iyiydi falan diye baslik aciyordu, 2 senelik sözlük hayatımda donuzladigim tek yazar o oldu.

hatta bolumumden de tiksindirdi gavat, diplomami yirttim. simdi ulker fabrikasinda ayda 1400 liraya calisiyorum.

mutlu musun oc ?
sözlükte ben şahsen bu kadar sapkınlığı, saygısızlığı, ukalalığı, nefreti, hadsizliği, anlayışsızlığı, sözlüğü geneleve çevirenleri vb. birçok şeyi görmemek için donuzluyorum.

ülkemin yarısından fazlasının bu zihniyette, bu sapkınlıkta olduğunu sürekli görürsem ülkemden tiksinirim diye korkuyorum.

ülkemden tiksinmemek adına da boş beleş insanları donuz'a ekliyorum itinayla.
Küfür eden herkesi donuzluyorum. Küfür eden insanlardan nefret ediyorum çünkü.
çok acıdır. bi insan nasıl bu övke seviyesine gelir, birine nasıl bu kadar övkelenebilir inanın anlam veremeyiorum.

neyi paylaşamıyoruz yahu?
pek çok zaman donuzlayan kişinin hassas olduğunu gösterir. sana demiyorum nihat abi şu ibneye diyorum; abberline 2.
Nefret etmekten ziyade insanın haleti ruhiyesini bozacak fotoğraflar paylaşmasından dolayı yapılan harekettir.

Tek kişiyi donuzladım la sözlük hayatım boyunca, kaldı ki kendisine sevgi veya nefret beslemiyordum, sadece gereksiz şekilde paylaştığı fotografları midemi bulandırıyordu*
donuzlamak ile yetin(e)meyen bazı ruh hastalarının olduğu durumdur.

(img:#1587869)

o değilde nihat ağabey sabahtan pekmezi, kavrulmuş fındığı fıstığı çok mu yedi acaba *

--spoiler--

ne yalan söyleyeyim büyük bir merakla seyirttim mesaj kutuma. "acaba" dedim, "aşırı taş bir kadından mı geliyor bu mesaj? acaba müsaitseniz haftaya çarşamba beni yalar mısınız?" yazıyor mesaj hanemde

--spoiler--
görsel
Biz hep bir yazar diyoruz ama bu nickte bir yazar aslında varmış. Yazar olarak gözüküyor ama son entrysini 18 ocak 2014'te girmiş.