bugün

(bkz: bugunlerde kendimi hiyar gibi hissediyorum)
aralarındaki samimiyet durumuna göre hakarete girdiği düşünülüyorsa olası eylem.
(bkz: hepimiz hıyarız)
gerizekalı bir yazara gerizekalı dediği için çaylak yapılan yazarların olduğu bir platformda çok da garipsenmemesi gereken durumdur. ne de olsa moderasyonun çalışıyor görünmesi gerekmektedir.
(bkz: yazara yazar)
(bkz: hıyarınıda al git buradan)
(bkz: salatalık)
(bkz: bir yazara hayır dediği için çaylak olan yazar)
misal;
(bkz: zall)
(bkz: nesillere göre ayrım)
(bkz: cacık)
hıyar hıyar dediği için ceza alan insandan şanslı insandır.
gayet doğal bir şekilde cezasını çeken yazardır... bugün hıyar dersin, yarın bir başkası ahmak der, öteki gerizekalı der, biri çıkar biz de göte göt denir der, bu işin sonu alınmaz, sonra biri çıkar bu adam orospu çocuğu der, böyle de uzar gider, bir de bakmışsın herkes birbirine ana avrat sövüyor... şahsım da yazarlara hakaret etme hatasına düşmüş olabilir, hepimiz bir anda sinirlenip istenmeyen şeyler yazıyoruz, ama bunun bir hata olduğunu da biliyoruz... ha diğer taraftan, bu sözlükte milletin birbirine ana-avrat sövmediği kalmış, buna rağmen de herhangi bir yaptırım ya da icraat-uygulama yokken sırf hıyar dedi diye bir yazar çaylak yapılır mı ya da yapılmış mıdır o da muamma, sonuçta sevgili moderatörlerimizin bu konuda ne kadar duyarlı(!) olduklarını görüyoruz...
(bkz: yazar ın teki bana hıyar deyince)
hıyar denilen yazarın moderatörleri alnından öpmesine sebeptir. domates dese gene çaylak olurmuydu veyahut kivi dese ?

(bkz: bir yazara limon dediği için çaylak olan yazar)
(bkz: sevmediğim yazar bana hıyar deyince)
normaldir. buradaki modlardan beklediğim harekettir.
(bkz: göt desem ayıp göt televizyonda)
ya bırakın gidin ekşi 'ye kardeşim, adı yeter adı...