1. 1.
    uludağ sözlüktür. güler eğlenirsin, böyle şeyler olur ama her gün aynı yazarı gündemde tutuyorlar. meme de meme. la bi onda meme yok, bi sizde sik yok. bi sizde libido yok amınakoyim. sistematik bir şekilde aynı yazarlar yapıyor bunu. kızmıyorum aslında. ama sözlüğe "başlıklarını engelle" butonunu getirmeyen modlar beni çıldırtıyor. olm getirin şu özelliği, herkes dilediği, arzu ettiği şekilde sözlüğü kullansın. bak o zaman nasıl kitlen artıyor.
    15 -6 ... yikanmak istemeyen cocuk
  2. 2.
    kodlama öğrenip sol framede 'liliith' kelimesini engelleyecek bir script yazıyorum. bitirdiğimde chrome eklentisi olarak paylaşacağım.
    5 -1 ... caranthir
  3. 3.
    Suni memelerle aman gündemlerle sözlüğü meşgul etmeyin efendim bırakalım bu sululukları.
    3 ... kurtcebe noyan
  4. 4.
    Böyle kızlar ayrı israf, böyle kızlara yaltaklanan erkekler ayrı israf

Geri dönüşüm kutusuna atsan bunları, bu çöpleri geri dönüştürmeyelim hiç imha edelim diye imha kısmına yollarlar bu güruhu. O kadar boşlar yani.
    3 ... keyf kahyasi
  5. 5.
    Ay çen helecanlanıp gündem yerine günden mi yazdın dedirtir.
    6 -2 ... moon tripper
  6. 6.
    Adam haklı dağılın. Reis sen ne diyorsan altına imza atarım. Haklı söylemdir. Başlıcam memenize bizde de var çoğu sözlük kızından daha büyük.
    3 -2 ... komplo teorisyeni
  7. 7.
    (bkz: günden güne sözlüğün sözlük olmaktan çıkması)
    7 ... ngark
  8. 8.
    Nasıl!?

Ben meme falan anlamam da uludağsözlük dikkat etsin hareketlerine. Ben genelkurmay cumhurbaşkanı başbakanızım. türkiye cumhuriyetinin hem amerikanın prezınt prezınım. Dikkat et ayağını denk al. Süleyman demirel de yemin ediyorum 70 milyon kişi vurucam. Namussuz evladıyım meme kuku dinlemem. Da yeter ya!! Askeri politikayla ne oynuyosunuz kardeşim?
    7 -1 ... lcma
  9. 9.
    hangi memeler lan. link verin de gündem olmayı haketmiş mi bi inceleyeyim.
    2 -1 ... sikiktosbaga
  10. 10.
    günden karaböcek in memeleridir heralde.
    1 ... huni kolisi