bugün

efenim malumunuz bu müstesna kişilik fox tv de ahmet çakarla şansa bak diye bir yarışma sunuyor. programındaki yarışmacıların genelde sorunlu abi ve ablalardan seçilmiş olması ise bizim savımızı güçlendiriyor. şöyleki;

ahmet çakar zaten halihazırda biraz rahatsız biri. rating in tavan yapması için enteresan girişimlerde bulunuyor, olmadık laflar söylüyor. yaptığı benzetmeler, yardım isteyenlere verdiği cevaplar oldukça tahrik edici. yarışmacılar zaten ayrı ayrı değerlendirilmesi gereken insanlar. ben başka hiçbir yarışma programında bu kadar asabi abileri görmedim. hepsi de sayko bir duruş sergiliyor. işte bizim bahsettiğimiz durumda bu noktada başlıyor.

seçilen yarımacının seceresi hakkında çok fazşa araştırılma yapıldığını sanmıyorum. elemanlarda aranan tek kriter ahmet çakar a ayak uydurabilmeleri. lakin şimdi fazlasıyla gergin bir abinin orya katıldığını ve ahmet çakar ın o rating avcısı laflarını yediğini düşünün. ortada da ciddi miktarda bir para var üstelik. ne olur? hemen söyleyelim; o yarışmacı ahmet çakar a kafa göz girişir oracıkta. emin olun yapar. zaten bundan önceki birkaç programda bunun sınırına gelindi. yarışmacı abiler ayaklandı, yedikleri laflara daha sert karşılık verdiler, yapılan teklifleri sert bir üslupla reddettiler vs. yani halihazırda gidişat da bu yönde. yakın zamanda sağlam bir action bekliyorum onlardan..
- benimle birlikte geri dönüşüolmayan bir yola girmek istiyor musun? son kez soruyorum.

+ hee hee girecem tabii. kaçırırmıyım bu fırsatı. üstelik çıkarmadan 5 yapıcam.

- ne dediniz duyamadm?

+ evet diyorum o yola gircem. sizle beraber olsa bile.

- ne demek sizle beraber olsa bile? az bak buraya, açıkla bu söylediğini bana.

+ pff. pff. yola gircem dedim, açıklanacak bir şey yok ki?

- bak bu soruyu yırtarım, bu yarışmayı bitiirim ama sen yinede açıklarsın bana burda.. bekliyorum..

+ neyi açıklayacam ulan neyi? iflahımı sktin burda sabahtan beri. felsefe yapıcam die ne adamlığımızı koydun ne başka bir şeyi. skerim ulan böyle yarışmayı!

- kapat kapat yarışmayı kapt.. gir reklamam çabuk..
devenin telefon direğine cıkma ihtimalinden daha yüksek olan eylemdir.