bugün

filistinlilerin ölmesi için var güçleriyle çalışan yahudilerin bu faaliyetlerini gerçekleştirirkenki iç veya dış sesleridir.
(bkz: şu müslüman mı lan) * *

- şu müslüman mı lan?
- galiba abi
- tufff!
görüyor musun şu veledi tank a taş atıyor boyasını attıracak.
geçen gün battlefield 2 oynuyorum tamammı. altıma almışım abraham ı sen de 300 metre ben diyim 400 metre ilerdeki bir binanın dibinde birini gördüm. bak aynı şu ilerdeki çocukların oynadığı ev varya işte orası kadar.

(bkz: pc de oyun oynayan bebelerin altına tank vermek)
(bkz: üzgünüm ama iyi para verdiler dostum)
(bkz: 10 emir)
(bkz: çakma olanından)
(bkz: hani buzağı varya)
*
yine şovenizm, yine kahvehane kültürü.. Yahudi düşmanlığı yapmak,çoğunlukla yahudilerin mesleki ve ideolojik yönelmeleri üzerinden olur, kendi yarattığına düşman olmak demektir. müslümanlar ve hristiyanlar tarafından sürgün edilen, enginiziyonda yakılan, ve toplum içinde onlara sadece onlar için belirlenmiş gettolarda, hrsitiyanların ve müslümanların mesleklerini yapmadan yaşama şansı veren bir algının, bu algı bugün de sürüyorken, yahudilerin kendilerinden farklı olmasına düşman olmaları gariptir..onlar sadece şartları için de yaşamaya çalıştılar, çalışıyorlar. ki bu şartları siz yarattınız. Yahudiler sizden daha eskidirler ama onların bugünü sizin çocuğunuzdur; çocuğunuzu ayıplıyorken ebeveynliğiniz de tartışın..
Ve Rabbin sana teslim edeceği bütün halkları bitireceksin ve gözlerin onlara acımayacak, O şehrin ahalisini mutlaka kılıçtan geçireceksin, onu ve onda olan her şeyi, ve hayvanlarını tamamen yok edeceksin. (Tesniye 7/16; 13/15)
"provokasyonu seviyorum" dur..
- ee zamanında satmayacaktın topraklarını yiğenim.
müslümanların şu şekilde karşılık vermesi gereken söylemleridir:

"hayber hayber ya yahud ceyşu muhammed sevfe yeud"

meali, "ey yahudi/siyonist, hayberi hatırla, muhammedin ordusu geri dönecek"

ayrıca abbas musavinin şu sözünü de hatırlatır: "biz muhammed ordusuyuz, geri döndük ve kudüs yolunda ilerliyoruz."