bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  aşırı dinci kesimin sık sık vurguladığı söylem biçimi.
  1 -1 ... sex files
 2. 2.
  hep düşünmüşümdür, kanal 7 kadar müslüman bir kuruluş olmadığı belliydi zaten.
  3 -2 ... kadikoy de bir surrealist
 3. 3.
  bir vaka.
  -1 ... hasta siempre
 4. 4.
  (bkz: benzeme benzet prensibi)
  1 ... mirgun
 5. 5.
  yahudi paranoyasının son mahsulu. ne kadar begenemediğin adam varsa önce mason sonra sabetayist sonra yahudi yap. nasıl olsa taban kuşbeyinli. herşeyi yiyor.
  2 -1 ... klauss
 6. 6.
  bu görüşü vurgulayan aşırı dincilerin, dinci tv kanallarının öncülerinden tgrt'nin 2006 yılında bir yahudi olan keith rupert murdoch'a satılmış olmasını ısrarla pas geçmeleri anlaşılamamaktadır.
  ... ullr
 7. 7.
  akp ye yaranmak için ortaya atılan iddia. doğruysa, akp nin ilk seçimlerinde de doğruydu. ama o zaman kimse yahudi kuruluşundan falan bahsetmiyordu. böyle iddialara pek itibar etmemekte fayda var düşüncesindeyim.
  ... uzunlafinkisasi
 8. 8.
  'türkiye'de sadece ibrani asıllı olanlar hak etmedikleri yerlere gelirler.'(yalçın küçük)
  sözünü akılma getiren başlık.
  1 ... fester addams
 9. 9.
  belgelerle ispatlanmış ve reddedilmeyen durumdur. doğan grubunun resmi ortağının net olarak israil ordusu olduğu ortadadır.
  axel springer, doğan medyasının alman ortağıdır ve gurubun yüzde 25 hissesine sahiptir. yahudi asıllı olup 1985 yılında nalları dikmeden önce tüm mal varlığını israil ordusuna bağışlamıştır. yayın ilkelerinin 3. maddesinde "israilin çıkarlarını korumak" diye bir madde yayımlamıştır. e adamlar israilin çıkarını korumayacak kişilerle ortak olurmudur? olmazdır.
  ... iskenderiye kutuphanesi
 10. 10.
  kol gibi belgeler ortaya konmasına rağmen, yahudilerin kuçuları tarafından yalanlanma çabasına girişilen bağlantıya sahip kuruluş.
  ... iskenderiye kutuphanesi