bugün

Mis gibi eylem.
Ama ingilizcem pek iyi değil * .
Yapılabilecek en güzel eylemdir. Nice piçler vardır ki günlerini gün edip gelecek kaygısı yaşamadan alamancı bi yavru bulup kirişi kırmıştır.
Bülbülü Altın Kafese Koymuşlar, ah Vatanım Demiş.
Pek öyle düşünüldüğü gibi toz pembe olmayan durumdur.

Bir defa nereye gidersen git yabancı bir orta Doğulu oluyorsun.

Türkiye'de belli başlı üniversiteler dışında bir üniversiteden ya da geçerliliği olmayan bir bölümden mezun olduysan, istisnalar hariç, yapabileceğin işler sınırlı ve statü olarak ülkende yapabileceklerin kadar tatmin etmeyecek işler.

Yabancı koca, kültür olarak oldukça farklı. Türk kadınını bana göre Türk erkeği paklar.

Bir arkadaşım Fransız bir adamla evli idi. Kız hamile haliyle karda kışta doktora gitmeye çalışırken adam benim gelmeme gerek yok, sen git demişti. Zaten ikinci çocuktan sonra boşandılar. adam çocukları aldığı için, kadın ülkesine de dönemiyor. Hafta sonları çocuklarını görmeye çalışıyor.
Bu bir örnek sadece.

Üzgünüm kızlar ama, yerli malı yurdun malı, herkes onu kullanmalı.
Elma mi seciyorsun i*? Diye yanitlanmasi gereken sorunsal.

Tanim: olusacak kosullari goze alabiliyor iseniz neden olmasin?
Yapin da görün ebeğnizin amını.
Kulağa hoş gibi gelip, hayaller kurdurtsa da, durum hiç de öyle içaçıcı değildir.

Eğitim düzeyi birbirine yakın olsa da, uzun vadede kültürel farklılıklar, değerler, bakış açıları irili ufaklı sorunlar yaratır mutlaka.
Aynı dili konuşsanız da, aynı duygu ve düşünce dilini konuşabilmeniz oldukça güç olabilmektedir.

Hem tamamen yabancısı olduğunuz bir coğrafya ve kültür hem de yabancı bir insan çook emek gerektirir.
türk kezolarının en büyük hayalidir. özellikle italyan falan olması önemlidir. italyan da kıllı ve kara vajişli türk kızı gelse de evlensem diye bekliyordu zaten. ya siz italyan kızlarını gördünüz mü hiç ey kezolar? en son italyaya gittiğimde ayakta boşalıyordum.
hep ingilizler mi sömürecek. helal be yürü kim tutar. bizim merhem olsa başa süreriz. instadan ingiltere olarak arat ordan çıkan profillerin ve takip takipçilerine baka baka , ekle ye ekle ye london bulunur gibi geliyor. hadi rastgele.
O beklenen türk gelmezse yapacağım şeydir.
Yurdum kezosunun hayallerinde ilk üçte bu olay.
Burdan biriyle evlenip yurtdışında yaşamak varken neden kültür karmaşasına yol açıyorsunuz.
Haksız mıyım?
göbeği kıllı asgari maaşlı tipik bir dayı adayıyla evleneceksin bu gidişle. Çok isteme, hayal kırıklığı derin olur.
güncel Önemli Başlıklar