1. 6.
  (bkz: beynin açmadığı başlık)
  ... sentius55
 2. 5.
  bir eli başka yerde olunca doğru orantılı olarak yanlış yazılmış başlık.
  1 ... uluyan elma kurdu
 3. 4.
  (bkz: heyecandan yanlış yazılan başlıklar).
  ... woyzeck
 4. 3.
  en fazla, "erkekler bira sever. almanlar da bira sever. o zaman tüm erkekler almandır" tespiti kadar mantıklı olabilecek söylemdir.
  3 -2 ... hobiolarakyaparsin
 5. 2.
  Sil bastan;
  "Your arguement is invaild"

  Erkekler 20 saniyede değil her 5 saniyede bir cinsellik düşünür ve yasam tarzı olarak bir pozisyon alınacaksa bunun doggy style olmayacağı aşikardır. Neden sorularının yükseldiğini duyabiliyorum, izin verin açıklayayım.

  Erkek doğası gereği kadından daha iri yarı daha güçlü kuvvetlidir bu yuzdendir ki doggy style yaparken karşınızdaki partnerin belini incitebilir, onu yorabilir, size asık edebilirsiniz. ( hayvansın ndach, ayakta zor duruyorum gibi cümleler duyulmamış değildir tarafımdan)

  O yuzdendir ki, atalarımızında kullandığı guzel, erkeğe ve kadına uyan mükemmel bir pozisyon geliştirilmiş, içimize işlemiş, iç gudulerimizle percinlenmistir. Partner kucağa alınır ve ayağa kalkilinir. Bütün ipler elinizde olmasada partnerinizin ağırlığı sizin üzerinizdedir ve ellerinizle onu yonetebilirsiniz.

  Dikkat; deneymsiz, gerizekali Yada embriyo arkadaslar denemesin, kız yere düşer, senin belin sakatlanır bunların hiçbirinden ben veya Uludağ sözlük sorumlu değildir.
  2 ... darthndach
 6. 1.
  (bkz: doggy style)
  2 ... uluyan elma kurdu
 7. ?.
  cinsel dürtülerin hat safha yaptığı pozisyondur.
  erkeklerin 20 saniyede bir cinsellik düşündüğü kayıtlara geçtiğine göre, yaşam biçimi olarak lanse edilebilir.
  1 ... woyzeck