bugün

kızların gel bacım diye çağırması gereken erkektir, eli sadece candy crush oynamaya bedenide pembişleri giymeye yarar.

ay face'ten like gelmiş diye de sırıtır bu.

uyanık olun kızlar.
Çok afedersiniz kürttür bu. Kendisine erkek der. Ah bi de 1.70 boya 60 kilo falan hiç çekilmez. Oy oy oy biri erkek mi dedi ne ? Erkeğin tanımına bakması gereken yaratıktir.
Canı sağ olsun. Yeter ki adam tutacak parası olsun dimi hanım kızlarımız.
Sümsüktür. Sadece vida bazlı düşünmeye gerek yok. iki teli bağlamaktan, bi çiviyi çakmaktan aciz boş beles yaratıktır.
Ev ortamında ben olabilirim bu itiraf ediyorum, bütün gün vida söküyorum bolt değiştiriyorum elimden 22-50 arası pal geçiyo(bahsettiğim paller ge 90'a ait bilmeyenler için dünyanın en büyük motorunun.) haliyle evde vida sıkamıyorum çoğu zaman.
evlerden ırak insan tipidir. hele bunların meslek lisesinde elektrik mezunu olup bozulan şalteri değiştirmek için bile önce 4 ay bekleyip sonunda işi bilen arkadaşına yaptırmak için uğraşan tipleri vardır ki tam dayaklıktır. Ha bir de aynı bölümden mezun olup da kontrol kalemi isteyince tornavida getireni vardır ki tükettiği hava bile oksijen israfıdır.
Yarın 5 çayımız var.

Ona katılabilir.
parasinı veriyorum başkası sıkıyor vidayı pis fakirler.

şaka şaka gelinde matkap tutmasını öğreteyim. bir çok profesyonel eleman bile bilmiyor matkap tutmayı. silah tutar gibi kavrayacaksın matkabı üstteki bosluğa elin oturacak. gücü omuzdan vereceksin ki 20 30 vida sıkınca kolun ağrımasın. kız gibi tutarsan 5 vida sıkmada bileklerin ağrır.
Parası varsa verir ustaya yaptırır.
Ben değilimdir. Babam zamanında her tatil gününde bi iş bulur yaptırırdı. Dolap mı sökülecek gel, aynı dolap tekrar monte mi edilecek gel, asma tavan mı yapılacak gel, duvar mı delinecek gel, telefon direğinden internet hattı mı çekilecek gel, briket tuğla mı taşınacak gel, tavuk mu kesilecek gel, ağaç mı budanacak gel, ağaca aşı mı yapılacak gel, taş mı taşınacak gel, kalas mı lazım gel. Yaptırırken içimden hep süverdim ama iyiki yaptırmış. Küçükken heves eder teyzemden falan örgü öğretmesini isterdim ona da kızardı. iyi ki kızıyormuş. Bi bildiği var bu adamların.
Matkap,
Tornavida,
Kerpeten,
Elektrikli testere,
Hilti,
Kepçe,
Traktör,
Degobaj,
Keser,
Balyoz,
Sökü demiri,
Demir makası,
Spiral.

Evet kullanabildiklerim Bunlar. Şantiye seven kızlar eqlesin.
Hanımından izin alamadığı için arkadaşlarıyla takılamayan, ortamlarda kendisinden light diye bahsedilen, hanımı dizisini izlerken ona çay demleyip, meyve hazırlayan erkektir.

Birayı su katarak içer.
Segman pensesini ucu eğilmiş kargaburnu zanneder.
kendine erkek falan demesin. hele boya badana için müsait olup da eve boyacı çağıran, bir fayans kırıldı, kapı menteşesi bozuldu, musluk su kaçırıyor diye usta çağıran ya da çağıracak olan kesinlikle kendine erkeğim ben demesin. hani çok uç arızalar olur ya da musait değilsindir zamanın yoktur eyvallah da 5-10 dakikalık basit işleri de insanoğlu çözer yani. korniş çıktı yerinden diye usta çağırmak nedir amk? geçen arkadaşın evinde korniş çıkmış beni çağırıyor. al bir vida ve şarjlıyı yapıştır geç birader ne uğraştırıyorsun beni? ama yok ya üşeniyorlar ya da fazla beceriksizler.
püü ona bu kadar kolay bişeyi sözlük kızları bile yapar. şahsen ben tamirat , tadilat ne varsa kendim yaparım, alet çantam, lokma takımım, ölçüm aleti, oto arıza cihazı yok yok ev müstakil olsa savaş jeti bile yapacağım. koltuk, kanepe , döşeme mobilya, parke elektrik, su , boya badana, alçı dekarasyon, fayans, duvar örme , statik, mimari proje, her türlü, inşaat işleri, oto tamir, oto kaplama, yemek, hamur işleri, ütü, temizlik ne varsa yaparım. gören usta sanıyor hatta ustalar meslektaşız heralde diyor. tek elektronik tamire ilgilenmedim sevmiyorum.

işten anlamazsanız usta takımı hırt diye bilezik gibi geçirir. ustalar beni sevmez kara listedeyim. arkadaşın arabaya 500 tl dediği işi 30 tl ye çözdürdüm. ustanın 100 lira dediği şeyi 10 tl ye kendim yaparım.
güncel Önemli Başlıklar