1. 10.
    parasinı veriyorum başkası sıkıyor vidayı pis fakirler.

şaka şaka gelinde matkap tutmasını öğreteyim. bir çok profesyonel eleman bile bilmiyor matkap tutmayı. silah tutar gibi kavrayacaksın matkabı üstteki bosluğa elin oturacak. gücü omuzdan vereceksin ki 20 30 vida sıkınca kolun ağrımasın. kız gibi tutarsan 5 vida sıkmada bileklerin ağrır.
    3 ... oynadaoynakafanagoreoyna
  2. 11.
    gerçekten hayatı boyunca ustalar tarafından sikilir durur. ben şahsen tv tamiri yaptığım zamanlarda 50 kuruşluk malzeme kullanıp 20 tl çekiyodum millete. zor işler değil bunlar. biraz zekanız varsa her boku tamir edebilirsiniz.
    ... kurenai
  3. 12.
    Parası varsa verir ustaya yaptırır.
    ... emreist
  4. 13.
    Ben değilimdir. Babam zamanında her tatil gününde bi iş bulur yaptırırdı. Dolap mı sökülecek gel, aynı dolap tekrar monte mi edilecek gel, asma tavan mı yapılacak gel, duvar mı delinecek gel, telefon direğinden internet hattı mı çekilecek gel, briket tuğla mı taşınacak gel, tavuk mu kesilecek gel, ağaç mı budanacak gel, ağaca aşı mı yapılacak gel, taş mı taşınacak gel, kalas mı lazım gel. Yaptırırken içimden hep süverdim ama iyiki yaptırmış. Küçükken heves eder teyzemden falan örgü öğretmesini isterdim ona da kızardı. iyi ki kızıyormuş. Bi bildiği var bu adamların.
    ... baba kreyzi
  5. 14.
    Matkap,
    Tornavida,
    Kerpeten,
    Elektrikli testere,
    Hilti,
    Kepçe,
    Traktör,
    Degobaj,
    Keser,
    Balyoz,
    Sökü demiri,
    Demir makası,
    Spiral.

Evet kullanabildiklerim Bunlar. Şantiye seven kızlar eqlesin.
    4 ... alkolik oldum
  6. 15.
    Hanımından izin alamadığı için arkadaşlarıyla takılamayan, ortamlarda kendisinden light diye bahsedilen, hanımı dizisini izlerken ona çay demleyip, meyve hazırlayan erkektir.

Birayı su katarak içer.
    8 ... alkolik oldum
  7. 17.
    Matkap ucunu veya Şarjlı tornavidayı da bilmez. Kitaplık dolap raf vesaire yapamaz. (bkz: yeni nesil instagram erkekleri)
    2 ... yoksul genc
  8. 18.
    Segman pensesini ucu eğilmiş kargaburnu zanneder.
    ... cay tozu
  9. 19.
    (bkz: Bir Vileda bile sıkamayan kadın müsvettesi)

Oldu mu şimdi. Bak siktin toplumsal cinsiyet eşitliğini
    1 ... children of the grave
  10. 20.
    afedersin zavallıdır.

alfa erkek alet yapar ve kullanır, insan homo faberdir, yani alet yapan. kendimden biliyorum.
    1 ... ebu fesat