1. 24.
    püü ona bu kadar kolay bişeyi sözlük kızları bile yapar. şahsen ben tamirat , tadilat ne varsa kendim yaparım, alet çantam, lokma takımım, ölçüm aleti, oto arıza cihazı yok yok ev müstakil olsa savaş jeti bile yapacağım. koltuk, kanepe , döşeme mobilya, parke elektrik, su , boya badana, alçı dekarasyon, fayans, duvar örme , statik, mimari proje, her türlü, inşaat işleri, oto tamir, oto kaplama, yemek, hamur işleri, ütü, temizlik ne varsa yaparım. gören usta sanıyor hatta ustalar meslektaşız heralde diyor. tek elektronik tamire ilgilenmedim sevmiyorum.

işten anlamazsanız usta takımı hırt diye bilezik gibi geçirir. ustalar beni sevmez kara listedeyim. arkadaşın arabaya 500 tl dediği işi 30 tl ye çözdürdüm. ustanın 100 lira dediği şeyi 10 tl ye kendim yaparım.
    1 ... minmimeranim
  2. 23.
    vida sıkılmaz ki demir o.

hehe.
    eksile tamam.
    1 -1 ... st robespierre
  3. 22.
    kendine erkek falan demesin. hele boya badana için müsait olup da eve boyacı çağıran, bir fayans kırıldı, kapı menteşesi bozuldu, musluk su kaçırıyor diye usta çağıran ya da çağıracak olan kesinlikle kendine erkeğim ben demesin. hani çok uç arızalar olur ya da musait değilsindir zamanın yoktur eyvallah da 5-10 dakikalık basit işleri de insanoğlu çözer yani. korniş çıktı yerinden diye usta çağırmak nedir amk? geçen arkadaşın evinde korniş çıkmış beni çağırıyor. al bir vida ve şarjlıyı yapıştır geç birader ne uğraştırıyorsun beni? ama yok ya üşeniyorlar ya da fazla beceriksizler.
    ... dertler derya olmus
  4. 21.
    Müsvedde.
    ... onuncu doctor who
  5. 20.
    afedersin zavallıdır.

alfa erkek alet yapar ve kullanır, insan homo faberdir, yani alet yapan. kendimden biliyorum.
    1 ... ebu fesat
  6. 19.
    (bkz: Bir Vileda bile sıkamayan kadın müsvettesi)

Oldu mu şimdi. Bak siktin toplumsal cinsiyet eşitliğini
    1 ... children of the grave
  7. 18.
    Segman pensesini ucu eğilmiş kargaburnu zanneder.
    ... cay tozu
  8. 17.
    Matkap ucunu veya Şarjlı tornavidayı da bilmez. Kitaplık dolap raf vesaire yapamaz. (bkz: yeni nesil instagram erkekleri)
    2 ... yoksul genc
  9. 15.
    Hanımından izin alamadığı için arkadaşlarıyla takılamayan, ortamlarda kendisinden light diye bahsedilen, hanımı dizisini izlerken ona çay demleyip, meyve hazırlayan erkektir.

Birayı su katarak içer.
    8 ... alkolik oldum
  10. 14.
    Matkap,
    Tornavida,
    Kerpeten,
    Elektrikli testere,
    Hilti,
    Kepçe,
    Traktör,
    Degobaj,
    Keser,
    Balyoz,
    Sökü demiri,
    Demir makası,
    Spiral.

Evet kullanabildiklerim Bunlar. Şantiye seven kızlar eqlesin.
    4 ... alkolik oldum