1. 1.
    kızların gel bacım diye çağırması gereken erkektir, eli sadece candy crush oynamaya bedenide pembişleri giymeye yarar.

ay face'ten like gelmiş diye de sırıtır bu.

uyanık olun kızlar.
    3 ... sadece olgun kizlar yazsin
  2. 2.
    Çok afedersiniz kürttür bu. Kendisine erkek der. Ah bi de 1.70 boya 60 kilo falan hiç çekilmez. Oy oy oy biri erkek mi dedi ne ? Erkeğin tanımına bakması gereken yaratıktir.
    2 -2 ... taze mi bitti topik
  3. 3.
    belki bir vida sıkacak kadar gücü yoktur fakat elinden geldiğince insanları yardım eden, zor zamanlarında yanında olan, vida bir yana kafa sıkmayan bir kişilikte olabilir.

Ama tabi ki de kızlar yine de vida sıkana gideceklerdir.
    1 ... thinktwicer
  4. 4.
    Canı sağ olsun. Yeter ki adam tutacak parası olsun dimi hanım kızlarımız.
    ... odadaki asosyal
  5. 5.
    amına koyum onların çok ayıp ediyorlar.
    ... ing ogretmeni secili ariyorum
  6. 6.
    Sümsüktür. Sadece vida bazlı düşünmeye gerek yok. iki teli bağlamaktan, bi çiviyi çakmaktan aciz boş beles yaratıktır.
    ... barismanco
  7. 7.
    Ev ortamında ben olabilirim bu itiraf ediyorum, bütün gün vida söküyorum bolt değiştiriyorum elimden 22-50 arası pal geçiyo(bahsettiğim paller ge 90'a ait bilmeyenler için dünyanın en büyük motorunun.) haliyle evde vida sıkamıyorum çoğu zaman.
    ... duygunya
  8. 8.
    evlerden ırak insan tipidir. hele bunların meslek lisesinde elektrik mezunu olup bozulan şalteri değiştirmek için bile önce 4 ay bekleyip sonunda işi bilen arkadaşına yaptırmak için uğraşan tipleri vardır ki tam dayaklıktır. Ha bir de aynı bölümden mezun olup da kontrol kalemi isteyince tornavida getireni vardır ki tükettiği hava bile oksijen israfıdır.
    ... yakariku
  9. 9.
    Eneee bu benim lan. Vida çivinin dönerli olanı onu biliyorum.
    ... keepx
  10. 9.
    Yarın 5 çayımız var.

Ona katılabilir.
    1 -1 ... eyvallahi olmayan kiz