bugün

Bende diliyorum. Daha çok Ermeni öldüremediğimiz için.
(bkz: Bir bu eksikti)

Ulke olarak nereye domalacagimizi sasirdik amina koyim, bir de bu ermenilere domalanlar cikti piyasaya...
trollük amacıyla kurulabilmesi bile hoş karşılanacak cümle.

ben bir güney slavı olarak ermenilerden türkler adına özür diliyorum. dünyada hiç bir ırk, kavim, topluluk ve yaşam formu diğerlerinden aşağı görülmemeli, baskı ve zulüm ile benliğini kaybetmeye zorlanmamalı. kitlelere karşı devlet eliyle şiddetin yönlendirilmesine ve devletlerin çıkar çatışmalarının halklara yansımasına karşıyım. siyasal hatalar yüzünden çocukların öldüğü bir dünya istemiyorum.

not: kapitalistim.
bu topraklarda bu tarz insanlar yetiştiği için bende atalarımdan özür diliyorum.
(bkz: mal beyani)
(bkz: orospu çocuğu)

o senin tarih hocani silkeyim. soykirimi soykirimi yapanlar kabul eder. demekki senin atan tam bir soysuzmus. turk olmadigina dair her iddaasina girerim.

bir turk evladi olarak atalarimin soykirim yapmadigini bizzat soykirima maruz kaldiklarini ve hala turk kardeslerimin soykirima ugradigini belirtirim.
bu soylemler beyinsiz dusuncesiz muscettelerden cikar.

bu arada turkum diyerek turkluge leke bulastirma kanli picin kanli dölü
karşılıklı olarak söylenmesi gereken cümledir. ermeniler de katlettikleri diplomatlarımız için, 1915'te, öncesinde ve sonrasında rusların kışkırtmalarıyla yaptıkları için, hocalı'da azerilere karşı yaptıkları katliamlar için özür dilerler ise eğer daha hakkaniyetli ve mantıklı olur.

peki, gerçekçi olmaya ne dersin? ermeniler bunu yapar mı? elbet bazıları yapar. peki çoğu yapar mı? yapmaz. büyük ülkülerine ihanet ederler mi? etmezler. birileri tarafından kendilerine ve bize biçilen roller bellidir. bu rollerin dışında başka rollere girmek şu şartlarda mümkün değildir. o yüzden geç o işi...
(bkz: siktir git uzakta dile)

ulan kelime ekleyip aynı başlıkları tekrar açıyorsunuz. sonra millet özelden kardeş ne çok küfür ediyorsun sen diyor.
bir azerbaycan türkü olarak hiçbirinden özür dilemiyorum.
onlar benden özür dileyecek, ben onlardan değil.

ha tabi türkiye türklerinin içinde hepsi ermeni olan tipler var, belki onlar özür diler.
özür diliyoruz çünkü zamanında iyi sikememişiz.. e sikemedikçe de kudurdunuz tabi.. kusura bakmayın...
Ermeni soykirimini kabul etmiyorum. Belki yapmis olabiliriz. Sonucta onlarda bize yapmis. Ama bunu onlarin istedigi gibi kabul edip vatanima ihanet edemem. Onlarda bizden ozur diler kendi hatalarini kabul ederlerse bende ozur dilerim elbet ama kendinizi dusurmeyin marjinal olucaz diye rica ederim.
Iste bunlar hep vatan haini.
Beyninizi kendiniz kullanin baskalarina kullandirtmayin. Bir tane beyniniz var onu da yikamislar.
güncel Önemli Başlıklar