bugün

Seçimlerden sonra bu adam aldığı oyların yüzdensin kürdistanın kurulmasını isteyen insanların yüzdesini çıkaracak az akıllı olun. Kazanamayacağını bildiği halde neden bir kişi Cumhurbaşkanlığı seçimlerine girsin. Tamamen istatistik almak ve bunu ilerleyen seçimlerde kullanmak için.
görsel
Bu insan türk olmasa da olur. Hiçbir şey kaybetmeyiz aksine kazançlı çıkarız.
Sonuna kadar desteklediğim önermedir, tespittir vs.
sacma bir cumle degildir.

Ne turkum ne de kurdum ama ben de selahattin demirtas a oy vermeyi bir an dusundum.

Soldan bir aday yok. Selahattin demirtas yine en solda duran gibi gozukuyor ama selahattin demirtas in hedef kitlesi cok keko.

Hayat garip. Halklarin kardesligi falan.

Bence kardeslik gibi seyler ayip oluyor yani. Sonra nasil sevisicez.
(bkz: mankurt)
koalisyon yavaş yavaş belli oluyor.

yazara sorsan imralı ile görüşen şerefsizdir diye mangalda kül bırakmaz.

ama sonucu baştan belli bir seçim için sinekten yağ çıkarmaya çalışır.
Rte'yi geçelim.
Ekmel beye islamcı gözüyle bakıp kendisini dinlemeden bok atmaya gayret eden pek marjinal ve cool kişiler ne hikmetse demirtaşı gözlerinde büyütür olmuşlardır.
Yanlış anlaşılmasın, demirtaşa bok atmak gibi bir amacım yok.
Fakat ısrarla demirtaşçı kesilen anarşist, komünist ve bilumum aydın tiplerin asıl gayesi apaçıktır gözümde.
Marjinal kararlar alabilmek ..
insanseverliğin ardına gizlenmiş kürtçülüğün sahte farklılığından, coolluğundan bir nebze tadabilmek..
Çünkü demirtaşçılığın izlenimi şudur : Sanki bu adamı seçenin bir bildiği var ve sanki bu adamı seçmek belli bir zekanın üstüne hitap eden olay.
E haliye birileri düşük zekalı muamelesi görmek istemiyor.
teröriste vereceğime hırsıza veririm düşüncesini akla getirir.
söyleyeni ironik insandır. söylediğiyle yaptığı tamamen zıttır. sadece tek bir ırkın milliyetçisi olan bir partinin eşbaşkanlığını yapan adaya oy veren insanın görüşüdür. gökkuşağının sadece üç renkten oluşmadığını ve bu cumhurbaşkanlığı seçiminin de diğer seçimler gibi samimiyetsiz siyasi figürler öncülüğünde gerçekleşeceğini anlayamaz veya işine gelmez.
Apo itini kendine rol model alan her mitinginde sayın diye bahseden Allah'ın bile yüzünden nurunu aldığı bu köpeğe oy vereninde amına koyim. Sende beni çaylak yap zall sil yada bu entry hiç sıkıntı yok.

Aslında mesele bu kanı bozukların ana bir baba on çocuklarının buralara kadar gelip böyle bi mevkiye adaylıklarını koymalarıdır. Önlerine kemik atılmayacak adamlar parti kuruyo hadi onuda siktir ettim cumhurbaşkanı adayı oluyo. Neymiş demokrasi neymiş özerliklik. Ulan benzin versen ilk bizi yakar bunlar nerelere geldin sen böyle güzel Türkiye.
akılsızlıktır. türk olduğundan dolayı değil. kürdün bile bu pkklıya vermemesi gerekir.
götünü de apoya ver.
Ekmeleddin ihsanoğlunun yozgat kökenli türk olduğu bilinen bir gerçek.
Arap yaftalaması üzerine sürekli kara propaganda yapılmasından.
Ayrıca gayet sakin ve anlayışlı bir adam. Bir ateist olarak destekliyorum hatta kendisini.
Kürtlerle de bir sorunu yok .
Demirtaşın sorunu kürt olması değil kürtçü olması.
Bariz şekilde yapacaktır yapacağını.
kimse kimseyi kandırmasın.
selahattin demirtaş 'ın seçim kampanyasını duyup hayır diyemeyen tipin beyanıdır.

http://www.youtube.com/watch?v=0rFrreWs4HQ
bir sosyalist olarak oyumu bu adama da verebilirim, vermeyebilirim de. *
Sen Konuyu Yanlış Anlamışsın Canım dedirten söylem. ülkenin bütünlüğünü koruman gerekirken, ülkeyi bölmeye çalışan özerklik isteyen teröristleri destekleyen birine oy verilir mi Lan? hemde cumhurbaşkanlığı için. (bkz: biraz daha zekan olsa gerizekalı olacakmışsın).
Bende bir Türk olarak koyay*m demirtaşa.
Boş at oyunu daha şerefli olsundur.
peki demirtaş ikinci tura kalamazsa ne yapacaksın diye sorulması gereken eylem.
kanı bozuk türküm diyerek sevimlileştirmeye calısma çabalarıdır.
kürt kökenli bir türk vatandaşının söylemidir, kanımca reklam yapmaya çalışmış.
götünden zikilmesi gereken türktür.

kıronun biri çıkıyor o bölücü düşüncelerini yazıyor. sonra "ben türküm." DiYEREK FINDIK KADAR BEYNiYLE BiZi KEKLEMEYE ÇALIŞIYOR. nasıl olsa sanal ortam anlaşılmaz değil mi ?
Ekmeleddin buyurmasına karşı çıkan, kendine göre 3 olumsuz seçenekten kötünün iyisini seçen zat. tabi ekmele oy verme de kardeşim orda kapı gibi uzun adam var, büyük usta var.
bir sosyalist olarak selahaddin demirtaşa oy vermeyeceğim. sosyalistim diyen insan partisiyle beraber faşizan argümanlarla kürt milliyetçiliği yapmaz.
--spoiler--
şahsen bir türk olarak; gürcü ile araba vermektense kardeş kürde vermeyi yeğlerim, cumhurbaşkanlığı için oyumu.
--spoiler--

--spoiler--
gerçek anlamda sol duyulu insanlar selahattin demirtaş a oy vereceklerdir. bir sosyalist, karşısındaki insanın etnik kimliğine bakmaz. insanlığına bakar.
--spoiler--

404 not found !!!