bugün

popoşu emniyete almayı gerektirecek bir durum. hatta bunu yaptıktan sonra birden bekaret kemerleri, zincirler, kilit üstüne kilit vurasım geliyor belimden topuğuma kadar. çünkü bu adamlar sıcak bir ''merhaba'' yı bile bin türlü manada anlayabiliyorlar. farklı anlamlara çekiyorlar. lan sıcak bir merhaba dedim be kaldırmana gerek yoktu bamyanı hemen. siz adamı zorla mahkeme duvarlı yaparsınız. yok artık kimseye merhaba.
türk erkeğine tebessüm ederek merhaba diyecek kadar geliştiremedi kendini yurdum kızları.

Merhaba diyen erkeğe aha beni sikecek gözüyle baktığın için sana öyle geliyor.
seni arzuluyorum, akşam bana gelsene demenin bir başka yoludur.
Aynı şekilde tebessümle merhaba şeklinde bir cevap alınacak olaydır.Herkes tecavüzcü sanki.
bir türk erkeği olarak sabahtan beri 3 farklı kadından ( evden çıkarken rastlanan komşu kızı, bankadaki işlemlerimi yapan hanımefendi ve şirketin önünde hava alırken adres soran güzel hanım ) aldığım ve mutlu olmamı sağlayan olaydır. sadece bugün değil hemen hemen her gün başıma geliyor daha bir arıza çıkarmadım veya yavşamadım. tuhaf bir şey gibi neden yazıldı ki la bu durum anlamadım..

o son cümle işin şakası. biliyorum neden yazıldığını.. o kadar çok barzo var ki hemcinslerimizin arasında kadınların ilk anda çekingen davranmasını yadırgamıyorum artık. gerçi suratımız temiz olduğundan pek terslemiyorlar sağ olsunlar ama haklılar yani. gülümsedi kesin iş atıyor diye bir düşünce olabilir mi lan sağlıklı bir insanda ?
O biraz da merhabayı nasıl dediğine bağlı. Karşındaki kişi beden dili ve sözsüz iletişim alanında kendini yetiştirmiş bir kişi ise merhaba demene bile gerek kalmadan hormonlarının ne seviyede olduğunu anlayabilir ve o bamyayı yalayabilmen için seni yalvartabilir. Sonuç itibariyle bir merhaba her zaman sadece merhaba olmayabilir.
normal şartlarda karşısındaki türk erkeği de ona gülerek merhaba diyecektir. tabiki memesini açıp gülerek günaydın demediyse. ne bekliyodunuz akoduklarım elimiz sikimizde mi geziyoruz.
bence ülkemizde yaşayan her kızın karşılaştığında yapması gerekendir. tabii gidip de bir şopara, kekoya gülümseyerek merhaba dersen sonra al başına belayı.
selam verirse, selam veririz, normal şartlarda türk erkek kadın kültüründe öyle bi selamlaşma olayı olmadığında selam verilmezse, selam vermemek;

tavsiye edilir.

selam veren hanımın kocası, abisi,babası, amcas, abisinin erkek arkadası, oradan geçen kıza asılmak isteyen başka bi tip; tarafından kavgamsı ortamlara çekilme ihtimaliniz, her zaman vardır.

eğer yalnızsa, etrafında erkek ya da kadın cinsinden bir kimse yoksa, yanında köpek, kedi cinsinden bir canlı varsa, ve gülümseyerek merhaba derse, eyvallah kardeşim, falan diyerek selam verin.

çünkü türkiye´ de kadın, sana selam verir, sen de gülümser selam verirsin, arkandan gider, arkadaki birilerine "şu herif bana yavşadı" der..

toplumsal olarak böyle bir selamlaşma olmadığı için, aslinda her türlü selam alma, verme, tehlikeli bir oolaydır. şansın boktan giderse, o selamdan dolayı, ölürsün bile.

aslında, sana böyle bir selam verilirse, alma o selamı, diyeceğim...ama çok küçük bir ihtimalle de olsa kız hoş bir kimse olduğundan selam veriyodur, diye, selam alma diyemiyorum.

ama dediğim gibi, böyle bir selamı tebessüm ederek aldıktan sonra, kızın, şu herif bana yavşadı itirafınddan, kendini kesinlikle kurtaramazsın, o da bana selam vermişti, dersin, kimse inanmaz sana...

bu şekil riskli bir konudur, tanımadığın türk kadınıyla kızıyla selamlaşma eylemi.

şöyle söyleyelim - yüzde 95 alma o selamı. yüzde 5, sana şans veriyorum. eğer o yüzde 5 tutarsa, aaaa bi kızlaa selamlaştım, dersin, yoksa, o selamdan dolayı döner bıçağını yiyip ölebilme ihtimalin bile vardır.

karar senin !!
He yarram he, bizler böyle hazır kıta biri merhaba dese de yatırıp şeyetsek diyoruz zaten.

Kadınların vajinasının beyin fonksiyonlarına etkileri kesinlikle araştırılmalı.