bugün

Sınıfımda dikkat çeken arkadaşlıktır. Açık kız tam açık kapalı olan tam kapalı ama çok iyi kankalar hatta buna benzer örnekleri her yerde görmek mümkün ama sözlük ahalisindeki mantığa bakarsan imkansız ulan atayizler.
insanları görüşleri veya görünüşleri için sevmeyen insanların yapacağı şeydir. Önemli olan insan olmaktir.
türbanlının diğerine orospu muamelesi yaptığı ve türbana girmeye zorladığı arkadaşlıktır. başı açık kızın türbana girmesiyle, ailesinden uzaklaşıp tarikata yanaşmasıyla sonuçlanır.
Olabilecek hadisedir. Sonuçta iki tarafın da karşılıklı görüşlere saygısı varsa hiç bir problem çıkmaz.
insan insandır, neden böyle bir arkadaşlık mümkün olmasin diye sormak gerekir.
Türbanlının aile zoru ile kapandığının bir kanıtıdır adeta.
Eğer icinden gelerek kapansa idi kendi zihniyetine uymayan insanlarla çok yakın arkadaş olmazdı.
Arkadaş olurdu tabiki ama çok yakın olmazlardı.
Cemaat evlerinde her bir türbanlıya, bir açık kızla arkadaş olacaksınız ve bizim tarafımıza çekmeye çalışacaksınız diye talimat verildiğine dair şüphelerimin olduğu durum.
Özellikle üniversitelerde örneği sık sık görülebilir olan arkadaşlık türüdür. gayet iyi gayet güzel bir arkadaşlık türü.
bu arkadaşlıkları iyi izleyiniz, türbanlı kızın diğer kızın beynini nasıl yıkamaya çalıştığını göreceksiniz. arkadaş etkisiyle türbana giren çok kız gördüm ben.
ne kadar açık mesela ?
eğitim fakültelerinde oldukça rastlanılan durumdur.