1. ?.
  bir dönem başlatılan bir uygulama ile özellikle kemal sunal filmlerindeki tüm küfürlü repliklerin sansürlenmesi olayıdır.
  kanaatimce yazık olmuştur.
  özellikle şu köy ortamında çekilen filmlerindeki küfürler o filmlerin can damarıdır ve sayıları o kadar çoktur ki sansürlenince filmler sessiz sinema haline dönüşmüştür.
  ama olsundur halkımız zaten defalarca izlediği bu filmlerdeki küfürleri artık ezbere bilmektedir.
  yani mesela kemal sunal'ın kibar feyzo filminde müjde ar ile olan sahnesinde kullandığı cilvelenme şırfıntı lafı ne kadar sansürlenirse sansürlensin oarada ne dediği herkesçe bilinmektedir.
  bence bunlar bırakılıp m. ali erbil'in vıcık programları sansürlenmelidir...
  ... sıçtırtma lamasına
 2. ?.
  ortalıkta o kadar ahlak bozucu yayın varken kemal sunal'ın masumane küfürlerini sansürlemek abesle iştigaldir. amaç toplumun ahlakını korumaksa o zaman televizyonun fişini toptan çekmek en mantıklı hareket olacaktır.
  ... arabaciarabayatasget
 3. ?.
  ülkem televizyonları bu kemal sunal filmlerini sansürleyip de verdikten sonra, aşırı ışıltılı hayatların güzel kadınların ve zengin erkeklerin anormal ilişkilerini anlatan milletin ve genç insanların şinazesini bozan programları gayet açıklıkla göstermesi de ilginç bir yaklaşım olsa gerek. madem o kadar ahlak bekçisisin neyse ben bişey demiorum.
  ... kara gozlu bezelye
 4. 1.
  sansürlense bile, defalarca izlediğimiz için * "allahtan ne söylediğini biliyoruz" dediğimiz filmlerdir. içimizden de sansürleyemezsiniz ya...
  onu sansürleyeceğinize yeni programlara bakın bir! (bkz: zınısım adnıkraf ninekilhet)
  ... cococabana
 5. 2.
  sansürlüyolar bari doğru sansürleseler zaten küfürün yarısından sonrasını sansürlüyolar. sonunuda tamamlamak için duymaya gerek kalmıyor.
  ... miracle worker