bugün

Taksimde geçen yıl yaşadığım hadise.
Öpüşen transları görünce video ya almadan duramadım ve beni fark ettiler , içlerinden biri gelip.

T: neden çekiyorsun ayol ne yapacaksın onunla.
B: hatıra abi , bakıp bakıp izlerim ehehehehe.
T: madem bu kadar istiyosun gel beraber yapalım da aklından çıkmasın kııızz.
B: ?!?!???! Yok abi sağol. Burak yürü uzayalım buradan.
T: ne abisi lan bekle geliyorum aq çocuğu çekme demedim mi yarrrrramın kafası.
B: kaç lan kaç !?!?

En son gezi parkının orada çakıyla hala daha bizi arıyordu , seni bi bulursam siktim ogluuuuum.
iki kelam edilir, çay içilir ondan sonra herkes kendi yoluna.
iki insanın birbiri ile sohbet etmesi kadar normal olan birşey var mı?
riskli iş
.
gayet olağandır. ben şimdiye kadar durduk yere kimseye saldıran travesti görmedim, genelde beyinsiz insanımız saygı duymaz ve onları tahrik eder.
Korktuğum bir durumdur. Her ne kadar eşcinsellere ve trans bireylere saygım olsa da. Travestiler hakkında söylenilen "kadınlardan nefret ederler, eğer sizi kıskanırlarsa zarar verirler" gibi söylemler çekinmeme neden olur.
kafedeysen bittin olum rezilsin... yolda felan karsılassan .gözün çantasında olsun her an maket bıcagı yiyebilirsin

gte gelip karı diye troya gittiysen.. şemşiye yi cıkartmaya çalışmıcaksın.
Birçok erkekten daha iyi muhabbetleri ve yaratıcı esprileri olan ancak abartılı davranışları,giyimleri ve belkide fazla ısrarcı olmaları nedeniyle hırpalanan insanlarla yapılan muhabbettir.

muhabbetleri yapmacık değildir, kıvırtmadan direk konuşurlar dedik buyrun burdan yakın.
yer izmir.2 arkadaşız,bayan sanıp tanıştık bunlarla barda.sesleri falan inceydi şüphelenmedik.ne zamanki arkadaş bu abiyle öpüşüp yüzünü bana dönünce gördüm ki arkadaşın surat maymun götü gibi kıpkırmızı travestinin sakallar batmış.neyse arkadaş kararlıydı ben vurcam dedi.bardan çıktık beni otele bırakıp travestinin eve gidecekler.arabaya bindik (araba nissan nx coupe)

t: bu araba 92 model 1,6 motor.lpg yoksa çok yakar, özellikleri bla bla bla
biz:...öhm.......=?????

arkadaş sabaha karşı geldi.niye erken geldin diye sordum.eleman askerde hava indirme komandoymuş kendi anlatmış, sabah ereksiyonu olup sıra bende derse naparım diye korkmuş benim arkadaş.
Aslında konuşup neler hissettikleri neden böyle bir seçim yaptıkları yani hayatı bir de onların ağzından dinlemek gerekir. Olur da bir gün düzgün biriyle karşılaşırsam oturup konuşmak isterim.
1-2 hafta önce benim araç kullanmak vasıtasıyla şahit olduğum ve bir arkadaşımla tro arasında geçen dialogdur.

Tro : bi sigara verin de muhabbet edelim
-sigara kalmamış, buralarda kadın var mı?
Tro : kadını bulursan bana getirde beraber çalışalım
-hee tamam hadi kolay gelsin.
(bkz: ay hoşt ulan)
+ naber güzelim ?
- saatlik 100, gecelik 500 lira şekerim.
(bkz: ay ben korkarım)
güncel Önemli Başlıklar